З чеським спонсором і дружньою підтримкою. Юнацька збірна України розпочала підготовку до чемпіонату світу

Після прийняття рішення про участь у чемпіонаті світу в дивізіоні 1В, який стартує наприкінці квітня в Італії, юнацька збірна України U18 під керівництвом тренерів Олександра Бобкіна, Руслана Борисенка і Олександра Федорова отримала можливість за відсутності клубних турнірів в Чехії провести підготовку до першості планети. Зараз команда знаходиться в невеликому містечку Брумов-Билнице в Злінському районі Злінського краю Чеської республіки.

Усі витрати української збірної в Чехії взяв на себе новий спонсор – компанія «EasyFlyers» в особі Томаша Драстіла та його друзів.

Наші хокеїсти готуються ідеальних умовах, створених власником спорткомплексу міста Брумов-Билнеце Ярославом Ванеком. В межах однієї будівлі хлопці мають змогу проживати в готелі, харчуватися в ресторані, проводити льодові тренування, працювати в тренажерному залі, кидковій зоні, на тренажерах для вдосконалення катання. Також всесторонню допомогу українській команді надає член Комітету розвитку IIHF Марко Валенчіч, котрий також обіймає посаду спортивного директора чеського хокейного клубу «Слані» і очолює департамент збірних команд Федерації хокею Хорватії.

Сьогодні, вранці 22 березня, юнацька збірна України провела перше тренування в Брумові-Билнице. В ньому взяли участь воротарі Ярослав Сисюк і Макар Ганін, оборонці Володимир Трошкін, Олексій Дахновський, Іван Шамардін, Арсеній Кисельов, Кирило Косянчук, Олександр Курзенков, нападники Гавриїл Сімчук, Максим Жеребко, Ілля Дубський, Веніамін Трандафілов, Климентій Лисак, Ілля Крикля, Микита Сидоренко, Михайло Ковальчук, Платон Мельниченко.

Ввечері до команди приєднаються троє представників північноамериканських клубів – воротар Андрій Малихін, оборонець Сергій Нікулін і нападник Дем’ян Тиченко. Після завершення плей-оф у чесмпіонатах Словаччини та Чехії долучаться до лав збірної оборонець Володимир Волков з братиславського «Слована» і нападник Микита Мойсеєв з «Млади Болеслав».

«Також мають бажання допомогти національній команді ряд хокеїстів, які нині виступають у США, але їхня участь у зборах наразі під запитанням через проблеми з логістикою», – каже менеджер збірної України U18 Сергій Бабинець.

У ході зборів юнацька збірна України проведе три товариських матчі. Завершиться збір у Брумові-Билнице 13 квітня. Подальша підготовка збірних України буде здійснюватися завдяки допомозі Міжнародної федерації хокею і особистому сприянню її очільника Люка Тардіфа. Детальніше про це розповімо у наступних публікаціях.

Чемпіонат світу в дивізіоні 1В в італійському місті Асьяґо стартує 25 квітня.


Вас може зацікавити