Юніорська збірна України поступається Казахстану в третьому матчі на турнірі в Греноблі

На чемпіонаті світу в Дивізіоні IA, який проходить у французькому Греноблі, юніорська збірна України у третьому турі поступилися одноліткам з Казахстану.

Після ігор з Францією і Данією головний тренер нашої команди трохи змінив поєднання ігрових зв’язок, а в воротах «синьо-жовтих» вперше на турнірі зі стартових секунд з’явився Назарій Сушак.

Казахи відразу ж заволоділи ігровою ініціативою. Складнощів в першій половині стартового періоду українцям додали і два поспіль видалення Дениса Матусевича і Володимира Остапюка. Втім, в більшості Казахстан не зумів забити, але зробив це при грі в рівних складах. Артем Корольов швидше накинув шайбу на п’ятак від синьої лінії, але, закритий і своїми і чужими гравцями Сушак не зреагував – шайба опинилася у воротах – 0:1.

У другому періоді Казахстан продовжував домінувати. Українці знову двічі вилучалися, а ось наші суперники грали «чисто» аж до середини третього періоду. У другому періоді казахи спромоглися забили ще раз – відзначився Алі Кассенов – 0:2.

Ну а в третьому періоді українська оборона остаточно розвалилася. Казахстан закинув три шайби за сім хвилин. Денис Чапора реалізував більшість, Максим Мусоров забив при грі в рівних складах, а Данило Бутенко пробив Назарія Сушака, коли казахи грали в меншості – 0:5.

Варто віддати належне українцям, які знайшли в собі сили не програти всуху. Наша команда забиває у всіх матчах чемпіонату в Греноблі. У ворота Казахстану в більшості завдяки вдалим індивідуальним діям шайбу закинув Євген Абаджян – 1:5.

Але не цей гол став останнім у матчі. Крапку в грі поставили переможці. Аліхан Омірбеков оформив остаточний рахунок – 6:1 на користь Казахстану.

Чемпіонат світу U-18. Дивізіон IA. 3 тур:

Україна – Казахстан 1:6 (0:1, 0:1, 1:4)

Україна: Сушак (Сердюк). Будько – Кругляков, Панков – Матусевич, Ратушний – Сисак, Остапюк – Євтухов. Брага – Тимченко – Целогородцев, Середницький – Дуюн – Борисов, Панченко – Попережай – Болотін, Садовіков- Чіканцев – Абаджян.

Казахстан: Калмиков (Прокоф’єв). Корольов – Шайхмедденов, Діханбек – Залевський, Юмагулов – Бутенко, Бойко Н. – Харламов. Гуссейн – Мусоров – Сайко; Чапора – Філіпенко – Бойко О., Омірбеков – Кассенов – Александров, Іщенко – Войтов – Євлоєв.

Шайби: 0:1 Корольов (Гуссейн, 11:52). 0:2 Кассенов (Омірбеков, 31:10). 0:3 Чапора (Бойко О., Діханбек, 42:54 – більш.). 0:4 Мусоров (Корольов, Бойко О., 47:38). 0:5 Бутенко (Гуссейн, 49:56 – менш.). 1:5 Абаджян (51:09 – більш.). 1:6 Омірбеков (Гуссейн, 57:12).

Воротарі: Сушак – Калмиков


Вас може зацікавити