Юніорська збірна України перемагає Польщу в першому контрольному поєдинку

Дублем відмітився Ярослав Панченко.

Юніорська збірна України в рамках навчально-тренувальних зборів провела перший з двох заплпнованих поєдинків проти польської збірної.

Перший період пройшов на зустрічних курсах, але закинутих шайб глядачі не побачили. А от у другому і третьому періоді вболівальники в Білій Церкві побачили шість закинутих шайб. На 23 хвилині рахунок відкрив Данило Дуюн, після чого команди обмінялися закинутими шайбами. У складі нашої команди шайба на рахунку Ярослава Панченко.

Ярослав Панченко закинув свою другу шайбу в матчі на початку третього періоду. Незважаючи на те, шо поляки зуміли скоротити відставання у рахунку до мінімуму, наша збірна не тільки спромоглася втримати перевагу, а й закріпити перемогу – остаточний рахунок на табло встановив Євген Абаджян: 4:2 на користь нашої збірної команди.

Свій наступний поєдинок проти поляків команда Олега Тимченка проведе у суботу 9 лютого в Білій Церкві. Початок зустрічі о 13:00.

Україна U18 – Польща U18 4:2 (0:0; 2:1; 2:1)

Шайби: 1:0 Дуюн (Болотін, Середницький), 22:15. 1:1 Вробельські (Нарож), 35:51. 2:1 Панченко (Ратушний, Абаджян), 36:04. 3:1 Панченко (Попережай), 41:29. 3:2 Бежинські (Побощ, Бранкос – більш.), 49:44. 4:2 Абаджян (Попережай, Кругляков), 59:55.

Україна U18: Сулютін (Пеленський); Матусевич – Будько, Сисак – Ратушний, Кругляков – Панков, Савченко – Пономаренко; Тимченко – Брага – Целогородцев, Попережай – Панченко – Абаджян, Болотін – Дуюн – Середницький, Иващенко – Борисов – Кашевко.