Впевнена перемога наших дівчат над болгарками

У своїй другій грі на кваліфікаційному турнірі до чемпіонату світу, який проходить у столиці Південно-Африканської Республіки Кейптауні, наша жіноча збірна команда зустрілася з суперницями з Болгарії.

Наші дівчата дуже впевнено розпочали перший період і тричі відзначилися забитими шайбами у ворота болгарок. Спочатку Юлія Добровольська реалізувала чисельну більшість нашої команди, а подалі із інтервалом в дві хвилини Дар’я Цимиренко та Олена Ткачук зробили рахунок 3:0 на користь наших дівчат.

У другому періоді глядачі закинутих шайб не побачили. А на початку третьої двадцятихвилинки болгарські дівчата зуміли закинути шайбу в наші ворота. Але, не дивлячись на це наші дівчата продовжували утримувати ігрову перевагу. Олена Ткачук реалізувала для нашої команди ще одну більшість, а Надія Макаренко встановила остаточний рахунок у цій грі – 5:1!

У цьому матчі 3 (2+1) бомбардирські бали набрала Олена Ткачук, на рахунку якої дві шайби та одна передача.

Отже ми вітаємо наших дівчат із впевненою перемогою та чекаємо на душе важливу і складну зустріч із командою Бельгії, яка відбудеться післязавтра – 16 січня о 18:00 і побажаємо дівчатам гарного вихідного!

Після другого дня змагань турнірна таблиця виглядає так:

Болгарія – Україна 1:5 (0:3, 0:0, 1:2)

14 січня 2019 року, Кейптаун, ЛА «ICE STATION», 18:00

Судді: У. Вінкльмаєр, М. Грицакова, С. Торрібіо-Росселін

Болгарія: Станкова (Георгієва). Коцева – Іл’їчова, Ділова – Козарова. Царєва – Монова – Попова, Димітрова, Євстатієва, Мєтанова, Гєоргієва, Стоймєнова, Данкова, Колєва, Тодорова, Господінова, Крумова, Цвєткова.

Україна: В. Ткаченко (Заіченко). Тарасова – Кобчук, Макаренко – Вансович, Громова – Т. Ткаченко (А). Цимиренко – Добровольська (А) – Скащук, Ковтун (К) – Козуб – Слащова, Рябкіна – Ткачук – Гадлія, Елізабет Аліпова – Ценова – Елен Аліпова.

Шайби: 0:1 Добровольська (Рябкіна, Ткачук, 10:08 – більш.). 0:2 Цимиренко (Скащук, Тарасова, 12:46). 0:3 Ткачук (Рябкіна, 14:29). 1:3 Царєва (Іл’їчова, Мєтанова, 41:11). 1:4 Ткачук (Рябкіна, Добровольська, 51:05 – більш.). 1:5 Макаренко (51:49).

Воротарі: Станкова – В. Ткаченко

Штраф: 6 (4 – 0 – 2) – 12 (2 – 6 – 4)

Кидки: 16 (5 – 4 – 7) – 40 (13 – 11 – 16)