Виконком затвердив Олександра Годинюка головним тренером національної збірної України

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Федерації хокею України. Основним питанням порядку денного було призначення головного тренера національної збірної команди України.

«Андрій Назаров звернувся до нас із заявою щодо припинення дії контракту за обопільною згодою. Причин утримувати цього тренера у нас не було і ми задовольнили його заяву. Відразу ми почали роботу по пошуку нового наставника. Ми проконсультувались із фахівцями, залучили до обговорення громадськість і прийшли до висновку, що наразі найкращою кандидатурою на заміщення вакантної посади є Олександр Годинюк», – повідомив президент Федерації Анатолій Брезвін.

«Я знаю Олександра Олеговича вже достатньо давно: він відомий спортсмен, вдало працював із «Соколом», юніорською та молодіжною збірними України, «Молодою Гвардією». Я гадаю, що він «дозрів» до роботи з національною збірною», – висловив свою думку віце-президент Євгеній Імас.

Загалом кандидатура Олександра Годинюка була схвалена всіма присутніми членами виконкому, рішення щодо його призначення було прийняте одноголосно.

Сам тренер подякував членам виконкому за довіру та висловив своє бажання залучати до роботи зі збірною молодих гравців: «Я уважно слідкую за молоддю. Захаров, Падакін та Скрипець вже «засвітилися» у збірній. Буду залучати то роботи Віталія Ляльку, інших талановитих хокеїстів».

Нагадаємо, що суперниками національної збірної команди України на чемпіонаті світу 2015 року будуть команди Італії, Казахстану, Японії, Угорщини та Польщі.


Вас може зацікавити