Відбулися перші ігри фінальної серії чемпіонату України серед юніорів

В суботу та неділю 16 – 17 березня відбулися перші два матчі фінальної серії чемпіонату України серед юніорів між дніпровським «Динамо» та броварським «Білим Барсом – БВУФК».

Ці ігри проходили у Дніпрі на льодовій арені міської дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту, яку представляє команда «Динамо», що посіла в регулярній частині чемпіонату 3 місце, тоді як їх суперники були лише четвертими.

В першій грі, яка проходила в суботу, обидві команди продемонстрували потужню гру, в  якій вартість будь-якої помилки була на вагу перемоги.

Господарі майданчика зуміли закинути по одній шайбі у кожному періоді, тоді як «барси» тільки наприкінці гри скоротили рахунок. Але цього разу на більше їх не вистачило.

А от друга гра також розпочалась у напруженому руслі. І вже у першому періоді господарі зробили впевнену заявку на перемогу – 3:0. «Білі барси» у другому періоді зуміли закинути тільки одну шайбу у відповідь.

А от третя двадцятихвилинка виявилася для дніпровського «Динамо» справжнім жахом. Вони отримали у свої ворота п’ять сухих шайб, і програли матч з рахунком – 3:6.

Тепер рахунок у серії став нічийним 1:1, і вона переїжджає з Дніпра до Білої Церкви, де 23 та 24 березня відбудуться третя та четверта ігри. У разі необхідності п’ята гра відбудеться 30 березня у Дніпрі.

«Динамо» – «Білий Барс» 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

16 березня 2019 року, Дніпро, Льодова арена, 16:30

Судді: А. Севрук, А Перетятько, В. Небоян, Д. Білоусов

«Динамо»: Макаренко (Замерець). Аветисов, Соболев, Глухов, Сушков, Портной, Філімонов, Таратута (А). Опенько, Носко (А), Мироненко, Кобильник, Бармашов, Садовиков (К), Коротун, Шведченко, Сігбатуллін, Хечумов, Кривоножкін.

«Білий Барс»: Пеленський. Волошин (А), Ан. Резюк, Собко (К), Гордійчук, Бойко, Хацкевич, Гребеник. Остроушко, Васьковський, Андрощук, Фурсенко, Петрошенко (А), Койда, Панов, Бородай, Ромахін, Грабовецький, Симчук.

Шайби: : 1:0 Бармашов (Сігбатуллін, Хечумов, 16:06). 2:0 Носко (Кривоножкін, Садовиков, 36:28). 2:1 Ромахін (Андрощук, Грабовецький, 52:24 – більш.). 3:1 Кривоножкін (Носко, Садовиков, 57:27).

Воротарі: Макаренко – Пеленський

Штраф: 14 (0 – 2 – 12) – 10 (0 – 2 – 8)

«Динамо» – «Білий Барс» 3:6 (3:0, 0:1, 0:5)

17 березня 2019 року, Дніпро, Льодова арена, 10:00

«Динамо»: Макаренко (Замерець). Аветисов, Соболев, Глухов, Сушков, Портной, Філімонов, Таратута (А). Ковальов, Опенько, Носко (А), Мироненко, Кобильник, Бармашов, Садовиков (К), Коротун, Шведченко, Сігбатуллін, Хечумов, Кривоножкін.

Шайби: : 1:0 Кривоножкін (Портной, 04:57 – більш.). 2:0 Хечумов (Бармашов, 15:37). 3:0 Сігбатуллін (18:42 – менш.). 3:1 Гребеник (Петрошенко, Симчук, 35:35 – більш.). 3:2 Бородай (Гребеник, 42:12). Панов 5 х 3). 3:4 Гордійчук (47:00). 3:5 Грабовецький (Андрощук, 51:47). 3:6 Андрощук (57:39 – пусті ворота).

Воротарі: Макаренко (Замерець, 56:09) – Пеленський

Штраф: 34 (18 – 10 – 6) – 18 (8 – 8 – 2)