Українська молодіжка перемогла в овертаймі Словенію

Молодіжна збірна України переможно завершила перший товариський матч на заключному етапі підготовки до чемпіонату світу в дивізіоні 1В. У словенському Бледі наші хокеїсти, поступаючись 0:2, здолали в овертаймі господарів.

Словенія U20 – Україна U20 – 2:3 ОТ (2:0, 0:2, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:0 – Црнкіч (Содья Залокар, Смолнікар), 01:55. 2:0 – Чрепіншек (Махмутовіч), 10:00. 2:1 – Стецюра, 21:54. 2:2 – Євтехов (Дахновський), 27:21. 2:3 – Ковальчук (Трошкін), 63:10

Словенія: Кавчіч; Богінц, Гебар, Курет, Макс Перчіч, Нік Петровіч, Подрекар, Смолнікар, Турсіч Сечкар; Чрепіншек, Црнкіч, Кумановіч, Ланґус, Леснічар, Махмутовіч, Печнік, Матіч Перчіч, Сітар, Содья Залокар, Шпарі Лебен, Жежель. Тренер – Анже Поґачар

Україна: Малихін; Дахновський – Шамардін, Стецюра – Крикля – Сидоренко; Волков – Трошкін, Іващенко – Євтехов – Пазій; Полоницький – Косарєв, Шульга – Г. Сімчук – Лисак; Пуздрановський – Трущенко, Ковальчук – Дубський – Яцишин; Герасименко. Тренер – Андрій Срюбко

Судді: Файдіґа, Лебен – Філіп, Мурнік (усі – Словенія)

Кидки: 32 (10 + 12 + 8 + 2) – 31 (9 + 11 + 8 + 3)
Штраф: 6 (2 + 2 + 2 + 0) – 8 (4 + 4 + 0 + 0)

7 грудня. Блед. «Дворана Блед»

Перед матчем тренери нашої команди Андрій Срюбко і Олександр Бобкін підкреслювали, що їх на цю мить цікавить не стільки результат, скільки виконання тренерської установки. Якщо відштовхуватися від цього твердження, то перемога над словенцями, які вважаються одними з головних фаворитів майбутнього чемпіонату світу, стала приємним бонусом. Хоча й попервах гра для нашої команди складалася не так вдало. Май Црнкіч та Мартін Чрепіншек закинули у ворота Андрія Малихіна дві швидких шайби, завдяки яким господарі виграли 2:0 перший період. Наша команда мала дві нагоди, щоб відзначитися, але Олексій Євтехов і Сергій Стецюра своїх нагод не використали.

Проте після перерви якраз ці хокеїсти стали головними ініціаторами камбеку. Спершу Сергій, протягнувши шайбу в боротьбі з суперником і вразивши ворота з близької відстані, скоротив відставання, а потім Олексій вдало зіграв на добиванні і зрівняв рахунок. Гра нашій команді давалася і трохи згодом уже Микита Сидоренко не реалізував вихід один в нуль.

Наприкінці основного часу гри наші хокеїсти грали в чисельній більшості, але нагодою виграти гру без додаткових п’яти хвилин не зуміли. Зрештою, в овертаймі українці таки довели свою перевагу: переможну шайбу з передачі Володимира Трошкіна закинув Михайло Ковальчук.

Сьогодні, 8 грудня, починаючи з 17:00 за київським часом українці зіграють другий товариський поєдинок у Бледі. Суперником буде збірна Італії, яка напередодні переграла 4:0 ще одного учасника майбутнього чемпіонату світу, збірну Польщі.