Україна у матчі-трилері перемогла Естонію за 32 секунди до сирени

Молодіжна збірна України висіла на волосині від поразки, але у фінішному створі поєдинку Олександр Бобкін узяв своєчасний тайм-аут, після якого «синьо-жовті» не лише врятувалися у чисельній більшості, а й нокаутували Естонію на останній хвилині скаженого матчу – 3:2!

Збірна України (U20) Збірна Естонії (U20) – 3:2 (1:00:22:0)

Шайби: 1:0 – Ковальчук (Красножон, Сушков), 18:15. 1:1 – Бурков, 23:23. 1:2 – Туровскій (Йогі, – більш.), 30:24. 2:2 – Дахновський (Сібілевич, – більш.), 56:27. 3:2 – Грабовецький (Царьковський, Садовіков, – більш.), 59:28.

Україна: Сердюк; Атаманчук – Дахновський, Трошкін – Волков, Шамардін – Сушков, Портной ­– Кісельов; Коржилецький – Белік – Трахт, Грабовецький – Царьковський – Панасенко, Ковальчук – Дубський – Сидоренко, Красножон – Садовіков – Сібілевич. Тренер – Олександр Бобкін.

Естонія: Аганезовс (59:40); Велья – Кудевіта, Реінсалу – Коокмаа, Проскурін – Таммеорг, Голостов – Меттік; Йогі – М.Починок – Е.Починок, Концеус – Бурков– Ловков, Степанов – Клейн – Неволайнен, Тімофєєв – Сілдре – Туровський. Тренер – Олександр Барков.

Кидки: 35 (17+10+8) – 22 (6+12+4).

Штраф: 14 – 16.

14 грудня. Битом. Палац «Битом Арена». 90 глядачів.

Збірна Естонії, яка знаходилася до третього туру на останньому місці, створила серйозний опір для команди України, яка мріє про вихід до групи A першого дивізіону. «Синьо-жовті» першими відкрили рахунок після добивання Михайла Ковальчука, однак у другому періоді естонці схилили чашу терезів на свою користь: спочатку українців покарав за втрату шайби у своїй зоні 16-річний Максим Бурков, а невдовзі прибалти реалізували більшість і Максим Туровський із розстрільної позиції вдруге засмутив Савву Сердюка. 1:2.

Слизький рахунок на користь естонців тримався дуже довго, команди по черзі вилучалися, але не могли реалізувати своїх шансів. Зустріч котилася до сенсаційної перемоги Естонії, коли прибалти за чотири хвилини до кінця зустрічі вкотре порушили чисельний склад і Олександр Бобкін взяв тайм-аут… Колективна нарада виявилася дуже своєчасною, після чого українці не тільки врятувалися від поразки (відмінний кидок у більшості нарешті вдався найкращому гравцю у складі нашої збірної Олексію Дахновському), але й заштовхали переможну, третю шайбу, за 32 секунди до фінальної сирени зусиллями Артема Грабовецького. Браво, за характер та жагу до перемоги!

Відтак українці з трьома перемогами у трьох матчах продовжили одноосібно очолювати таблицю чемпіонату світу у Битомі, маючи 100-відсотковий показник набраних очок!

Наступний матч на чемпіонаті світу збірна України (U-20) зіграє 16 грудня проти молодіжної команди Південної Кореї, яка після трьох турів має у своєму активі одну перемогу і дві поразки.

Вас може зацікавити