Українці поступились збірній Білорусі в стартовому матчі на міжнародному турнірі в Броварах

Збірна України U20 зазнала поразки від юніорської команди Білорусі в першому матчі на міжнародному турнірі в Броварах.

Уже в першому періоді українці пропустили дві шайби від опонентів – голи до свого активу записали Алєксандр Муромцев і Данііл Карпович

Ця тенденція продовжилась і в наступному ігровому відрізку. На екваторі другої 20-хвилинки рахунок зустрічі вже становив 4:0 на користь білоруської команди. Перервати серію пропущених шайб зумів Данило Царьковський, який закинув снаряд у ворота опонентів за 30 секунд до кінця другого періоду.

У третьому ігровому відрізку підопічні Олександра Бобкіна зуміли повернутись у гру та скоротити відставання. На 49-й хвилині українці пропустили вп’яте, однак уже за 50 секунд відіграли цей гол – відзначився Денис Бородай. А вже на 54-й хвилині Гліб Варава зменшив розрив до двох пропущених шайб. Попри таку активну кінцівку, на більше українських гравців не вистачило – рахунок так і залишився 3:5 на користь білорусів.

Зазначимо, що наступний матч збірна України проведе 28 серпня. У заключній грі на турнірі колектив Олександра Бобкіна зіграє проти команди Угорщини U20.

Міжнародний турнір. Гра №1

Україна U20 – Білорусь U18 – 3:5 (0:2; 1:2; 2:1)

Шайби: 0:1 Муромцев (Карповіч, Ковгореня), 09:43; 0:2 Карповіч, 17:37; 0:3 Омелюсік, 21:35; 0:4 Сідоров (Омелюсік), 32:01; 1:4 Царьковський (Грабовецький, Гребеник), 39:27; 1:5 Наумов (Муромцев), 48:53; 2:5 Бородай (Гребеник, Ткач), 50:43; 3:5 Варава (Грабовецький), 53:01.