Українські юніори зіграли проти команди Словенії

Юніорська збірна команда України провела свій третій матч на чемпіонаті світу в Угорщині. Суперником команди Андрія Савченка була збірна Словенії.

Долю гри було вирішено вже у першому періоді. Словенці відразу захопили ініціативу і створили біля воріт Сергія Писаренка велику кількість гольових моментів. При цьому наша команда частенько порушувала правила, чим охоче скористалися суперники.

У другому та третьому періодах українці перехопили ініціативу, проте відіграти гандикап у три шайби так і не змогла.

Свій четвертий матч на турнірі синьо-жовті проведуть завтра. Суперником підопічних Андрія Савченка буде команда Польщі.

Словенія – Україна – 5:2 (3:0; 1:1; 1:1)

16 квітня 2014 року, 14:00. Секешфехервар.

Судді: Т. Оролін (Словаччина), М. Хагерстрьом (Фінляндія), П. Бедьо (Угорщина)

Склад України: Писаренко. Ядловський – Андрейків, Григор’єв – Мережко, Влад – Романенко. Лялька – Мазур – Тимченко, Бондаренко – Кривенко – Генералов, Ординський – Свищев – Нігматуллін, Геворкян, Алексанян-Петрович, Радецький, Ворона, Колесніков.

Голи: 1:0. Йєкліч (Главіч, 5:33), 2:0. Поточнік (Йєкліч, Красовєц, 12:07 – більш.), 3:0. Мавер (Сімшич, 14:59), 3:1. Григор’єв (Кривенко, 24:13), 4:1. Сімшич (Чепон, Мавер, 39:28 – більш.), 4:2. Колесніков (Тимченко, Влад, 53:57), 5:2. Унук (Єжовшек, 56:01).

Штраф: 4 – 16

Кидки: 35 – 36