Українські юніори здобули третю перемогу поспіль та вийшли до фіналу турніру в Будапешті

У другій грі п’ятниці на традиційному передноворічному турнірі Кубок Чотирьох націй суперником нашої команди стала друга збірна Угорщини U18 (білі).

У цій грі напружене протистояння між суперниками було в першому (2:3) і другому періодах (0:0). А в третьому періоді нашим хлопцям вдалося зломити суперника і закинути 3 шайби. Дублем у цій грі відзначився Фелікс Морозов. На рахунку Дмитра Халіна три результативні передачі.

Таким чином наша команда посіла перше місце на груповій стадії турніру. Другою стала команда Угорщини (червоні), третьої – збірна Польщі. І четверте місце зайняла друга команда Угорщини (білі).

Виходячи з цих результатів в завтрашньому фінальному матчі нашої команди зіграє з командою Угорщини (червоний), а збірна Польщі розіграє бронзові нагороди з другою командою Угорщини (білі).

Угорщина U18 (білі) – Україна U18 – 2:6 (2:3, 0:0, 0:3)

Льодова арена «Шип-Хол», Будапешт, 29 грудня 2017 року, 20:50

Україна U18: Гурко. Бабчук – Табашник, Васильєв – Кругляков, Грицюк – Будько, Іващенко – Михальчук. Сиротенко – Халін – Морозов, Даниленко – Панов – Арабов, Миклуха – Середницький – Матейченко, Євтухов.

Шайби: 1:0 Леве (Готтлібет, 4:52). 1:1 Середницький (Миклуха, 6:27). 1:2 Морозов (Халін, Сиротенко, 12:49). 2:2 Ковач (Леве, Готтлібет, 15:12). 2:3 Васильєв (Даниленко, 17:16). 2:4 Морозов (Халін, Сиротенко, 44:12). 2:5 Бабчук (Табашник, Халін, 47:23). 2:6 Миклуха (Матейченко, Середницький, 52:38).

Штраф: 42 (9-13-20) – 10 (4-4-2)

Кидки: 12 (6-4 – 2) – 48 (12 – 13-23)