Українські юніори (U17) впевнено перемагають однолітків з Угорщини!

Свій другий за сьогоднішній день матч наша юніорська (U17) збірна зігра з господарями турніру – угорцями. У першому періоді наші хокеїсти зуміли закинути дві безвідповідні шайби у ворота своїх суперників. Після цього наші хокеїсти зуміли тричі вразити ворота суперника у другому періоді та один раз у третьому. Гра закінчилася з загальним рахунком 3:6 на користь нашої команди.

Відзначимо у цьому матчі дебютний дубль Михайла Симчука та три успішних асиста Артема Гребеника!

Угорщина U17 – Україна U17 3:6 (0:2; 2:3;1:1)

7 лютого 2019 року, Будапешт, Ледова арена «Tüskecsarnok», 20:00

Судді: М. Кокай, Б. Синдел, Б. Кьовеші

Угорщина U17: Орож (Пєшті). Ортенскі – Фазакаш, Торняй – Груфф, Добмаєр – Рєваж, Ужж – Карпаті. Жалмаж – Галь – Банга, Галайда – Матясовскі – К. Немет, Немет А. – Борбат – Фекете, Чьоллє – Фаркаш – Барток.

Україна U17: Сушак (Красносельський). Деркач – Гребеник, Гордийчук – Шмельов, Портной – Сушков, Белоусов – Волошин. Бородай – Гончаренко – Плохотник, Панасенко – Пойманов – Варава, Кривоножкін – Палійчук – Сімчук, Андрощук – Грабовецький – Булах.

Шайби: 0:1 Плохотник (Гончаренко, Гребеник, 09:44 – більш.). 0:2 Андрощук (Булах 10:49). 0:3 Бородай (Плохотник, Гребеник, 17:09). 0:4 Сімчук (Портной, 19:16). 1:4 Ортенскі (Фаркаш, 23:56). 2:4 Матясовскі (К. Немет, Галайда, 28:21). 2:5 Гончаренко (Пойманов, Гребеник, 28:43). 2:6 Сімчук (Портной, Грабовецький, 31:49). 3:6 Чьоллє (Фаркаш, 44:07).

Воротарі: Красносельський – Шостак

Штраф: 6 (2 – 4 – 0) – 4 (0 – 2 – 2)

Кидки: 20 (7 – 6 – 7) – 25 (9 – 10 – 6)