Українські юніори розгромно поступилися одноліткам з Німеччини

Юніорська збірна України зазнала четвертої поразки на чемпіонаті світу в Дивізіоні IA. Цього разу «синьо-жовті» отримали 13 шайб від однолітків з Німеччини.

У разі перемоги в цьому матчі німці гарантували собі перше місце на турнірі і відповідно підвищення в класі на наступний сезон. Така мотивація суперників не дозволила команді Олега Тимченко зіграти успішно. Ще в першому періоді Україна пропустила 6 шайб, а після 40 хвилин гри рахунок був вже 11:0.

Лише в третьому періоді Німеччина збавила оберти, дозволивши Україні розмочити рахунок. Єдину шайбу в ворота німців закинув наш новий капітан Дмитро Попережай за 2,5 хвилини до кінця матчу. Втім, і в цій ігровій третині Німеччина перемогла – 2:1. Після четвертого ігрового дня наша команда залишається на останньому місці в турнірній таблиці.

Підсумкова поразка з рахунком 1:13 стала повторенням вітчизняного антирекорду 20-річної давності. У 1998 році на чемпіонаті світу серед юніорів в елітному дивізіоні Україна з таким же рахунком програла Швеції.

Чемпіонат світу U-18. Дивізіон IA. 4 тур

Німеччина – Україна 13: 1 (6: 0, 5: 0, 2: 1)

Німеччина: Анцицка (Тіфенсі). Гнип – Шубер, Раабе – Флад, Глетцль – Хейєр, Рааб. Кіндер – Вольтек – Ріхель. Шумахер – Штутцль – Ньєнхус, Еліас – Варейка – Альберг, Кукі – Лінднер – Петерка; Борзецькі.

Україна: Сердюк (Сушак – з 13:00 до 40:00). Ратушний – Сисак, Матусевич – Євтухов, Будько – Кругляков, Панков – Остапюк. Чіканцев – Дуюн – Абаджян, Болотін – Борисов – Целогородцев, Попережай – Садовиков – Середницький, Тимченко – Панченко – Брага.

Шайби: 1:0 Альберг (Варейка, Еліас, 04:58). 2:0 Ньєнхус (Шумахер, Штутцль, 06:52). 3:0 Варейка (Петерка, Гнип, 10:14 – більш.). 4:0 Волек (Кіндер, 11:43). 5:0 Варейка (Флад, 12:14). 6:0 Варейка (Рихель, Штутцль, 14:14 – більш.). 7:0 Петерка (Лінднер, Гнип, 22:13). 8:0 Лінднер (Кукі, 23:12). 9:0 Варейка (26:39). 10:0 Альберг (Еліас, Шумахер, 30:52). 11:0 Хейер (Лінднер, Кукі, 32:37). 12:0 Ріхель (Штутцль, 52:56 – більш.). 12:1 Попережай (Середницький, 57:24). 13:1 Кукі (57:57).

Воротарі: Анцицка – Сердюк (Сушак – з 13:00 до 40:00)