Українські юніори провели другий матч на ЧС у Греноблі

Юніорська збірна команда України провела другий поєдинок на чемпіонаті світу у французькому Греноблі. В стартовому матчі другого ігрового дня синьо-жовті поступилися команді Данії із рахунком 2:6.

У першому періоді Денис Матусевич відкрив рахунок, коли наша команда перебувала у більшості. Потім зусиллями лідера атак данців Міккеля Йенсена команда Олафа Еллера зрівняла рахунок у грі, а до середини другого періоду створила комфортну перевагу.

Після четвертої пропущеної шайби тренерський штаб нашої команди вирішив замінити голкіпера – на чемпіонаті світу дебютував Назарій Сушак. За 35 проведених хвилин гравець київської «Крижинки» пропустив двічі. В той же час українська команда відповіла шайбою Святослава Тимченка.

Заключну 20-хвилинку команди відверто економили сили перед майбутніми баталіями, тому рахунок на табло так і не змінився.

Свій наступний матч синьо-жовті проведуть 17 квітня проти команди Казахстану.

Данія – Україна – 6:2 (2:1; 4:1; 0:0)

15 квітня 2019 року, 13:30, Гренобль, Франція. 275 глядачів

Судді: І. Фатєєв, Д. Дуарте, Й. Барчело

Склад України: Сердюк (Сушак, 24:39). Кругляков – Будько, Євтухов – Ратушний, Панков – Сисак, Матусевич – Остапюк. Тимченко – Брага – Целогородцев, Середницький – Дуюн – Чіканцев, Абаджян – Панченко – Попережай, Садовиков – Борисов – Болотін.

Голи: 0:1. Матусевич (Середницький, 4:24 – більш.), 1:1. Йенсен (Хансен, Нільсен, 7:24), 2:1. Альмквіст (Брондберг, Йенсен, 15:07 – більш.), 3:1. Дідріхсен (Галбі, 22:07), 4:1. Поповіч (Йенсен, Ніссен, 24:39 – більш.), 5:1. Альмквіст (Поповіч, 33:19), 5:2. Тимченко (Целогородцев, 34:01), 6:2. Хансен (Рубенах, 36:54).

Штраф: 2 – 4

Кидки: 26 – 13