Українські юніори поступились лідеру групи

Юніорська збірна команда України провела свій другий матч на чемпіонаті світу у Секешфехерварі. Суперником команди Андрія Савченка були лідери групи – юніори з Японії.

Перед матчем тренерський штаб вніс серйозні корективи у склад ігрових ланок. Єдиною ланкою, що не зазнала змін стала ланка Вадима Мазура. Сергій Кривенко замінив Олексія Ворону, повністю було переформатовано стримувальні ланки, а місце у воротах зайняв Владислав Вязовов.

Потрібно зауважити, що на адаптацію та звикання українці витратили певний час, чим і скористалися азіатські хокеїсти у першому періоді. Лише з середини другої 20-хвилинки синьо-жовті почали перебирати ініціативу до своїх рук. На жаль, на той момент рахунок був 0:2 не на нашу користь. Заключний період пройшов за переваги українців, проте запасу у дві шайби вистачило японцям, щоб здобути перемогу.

Завтра у нашої команди день відпочинку. На ранок заплановане 75-хвилинне тренування, після якого команда буде готуватися до третього матчу на чемпіонаті. Суперником України буде команда Словенії.

Японія – Україна – 4:2 (1:0; 1:0; 2:2)

14 квітня 2014 року, 21:00. Секешфехервар, 120 глядачів

Судді: Л. С’юелл (Великобританія), Д. Шоош, П. Бедьо (обидва – Угорщина)

Склад України: Вязовов (Писаренко, 49:09 – 58:54). Мережко – Григор’єв, Андрейків – Ядловський, Романенко – Ординський, Влад. Лялька – Кривенко – Радецький, Бондаренко – Мазур – Тимченко, Нігматуллін – Свищев – Генералов, Геворкян – Алексанян-Петрович – Колесніков, Ворона.

Голи: 1:0. Міносіма (Ізума, Холлідей, 1:34 – більш.), 2:0. Ізумі (26:15), 2:1. Андрейків (Ядловський, Лялька, 43:31 – більш.), 3:1. Міносіма (Цучімото, 46:01), 4:1. Фунака (Міура, 48:09), 4:2. Тимченко (52:48)

Штраф: 12 16

Кидки: 29 22

Вкидання: 41 28