Українські юніори поступаються словакам в серії булітів

У своїй заключній грі турніру «4 Націй» в Будапешті наша юніорська збірна продемонструвала досить впевнену гру та на рівних протистояла команді Словаччини.

Перший період закінчився з рахунком 0:0. У другому періоді наша команда трохи підсіла, що призвело до двох пропущених шайб. Але у перерві наші тренери зуміли достукатися до хлопців, і вони зуміли відіграти дві шайби і перевести гру в овертайм, який теж закінчився з рахунком 0:0.

А от у серії булітів точнішими виявилися хокеїсти Словаччини, які і перемогли у цій зустрічі. А наша команда з 4 набраними очками, не зважаючи на результат ігри між Угорщиною і Данією, яка відбудеться пізніше, посідає третю сходинку в турнірній таблиці.

А доля першого місця буде вирішена у останній грі турніру, в якій угорці мають не програти в основний час збірній Данії, для того щоб посісти перше місце. При такому розкладі наші сьогоднішні суперники словаки посядуть друге місце в загальному заліку.

Словаччина U18 – Україна U18 3:2 (0:0; 2:0; 0:2; 0:0; 1:0)

15 грудня 2018 року, Будапешт, ЛА «Vasas Jégcentrum», 13:00

Судді: З. Сос, В. Банга, А. Шумахер-Ковач

Словаччина U18: Рабкан (Белані). Плавецькі – Гайдош, Ілєнчік – Ходоровіч, Главач – Кніжка, Дроппа – Рибнікар. Сойка – Кісс – Валігура, Лукачка – Йєллус – Купка, Волько – Хашак – Хонечек, Бача – Краут – Йєвос.

Україна U18: Сердюк (Сулютін). Будько – Савченко, Сисак – Ратушний, Панков – Гребеник, Деркач. Абаджян – Дуюн – Панченко, Тимченко – Целогородцев – Болотін, Гончаренко – Борисов – Брага, Плохотнік – Садовіков – Середа.

Шайби1:0 Йєллус (Купка, Ілєнчік, 23:58). 2:0 Йєвос (Кісс, 28:51). 2:1 Дуюн (Целогородцев, 44:29). 2:2 Будько (55:11). 3:2 Хашак (65:00 – переможний буліт).

Воротарі: Рабкан – Сердюк

Штраф: 18 (2 – 14 – 2 – 0 – 0) – 12 (4 – 6 – 2 – 0 – 0)

Кидки: 32 (9 – 10 – 11 – 1 – 1) – 27 (8 – 5 – 13 – 1 – 0)