Українські юніори не впорались із Угорщиною

Юніорська збірна команда України провела другий поєдинок на чемпіонаті світу в італійському Азіаго. Підопічним Євгена Аліпова протистояла команда Угорщини, яка вчора впевнено перемогла корейську збірну з рахунком 6:2.

Розпочала звітний поєдинок наша команда на позитивній хвилі. Після кидка Ігоря Мережка від синьої лінії Вадим Мазур виявився найспритнішим на добиванні. Втім угорській команді знадобилася лише хвилина, для того щоб відновити паритет.

А ближче до завершення стартового ігрового відрізку номінальні господарі покарали нашу збірну на порушення правил. У підопічних Євгена Аліпова була прекрасна нагода відігратися, але хвилину гри 5-на-3 українські хокеїсти провели не результативно.

Нічийний рахунок на табло наші хокеїсти повернули в другому періоді. Зв’язка «Білого Барсу» Лесніков – Мкртчян відпрацювала форчекінг, Валерій шайбу перехопив та віддав з-за воріт на Нікіту, який переправив каучуковий диск у сітку воріт.

В третьому періоді угорці зусиллями Патріка Кісса знову вийшли вперед, вдруге у матчі реалізувавши більшість. А наприкінці зустрічі все той же Кісс зробив дубль, реалізувавши подвійну чисельну перевагу угорської збірної. В кінцівці матчу наша команда розкрилася, надавши опонентам багато вільних зон для контратак. Як і у зустрічі з Кореєю, угорці свої нагоди використали.

Угорщина U18 – Україна U18 – 6:2 (2:1; 0:1; 4:0)

18 квітня 2016 року, 18:00. «Палаодегар» (Азіаго, Італія), 670 глядачів

Судді: Ш. Зігель (Австрія), К. Крістелі (Італія), Я. Шауер (Австрія)

Склад України: Дьяченко (крім 58:08 – 58:57). Поцілуєнко – Григор’єв, Мережко – Ганопольський, Козачук – Швачка, Артем’єв – Жариков. Рубан – Мороз – Коваленко, Ступак – Мазур – Денискін, Мкртчян – Шевченко – Лесніков, Чорний – Нетреба – Шиманський

Голи: 0:1. Мазур (Мережко, 5:16), 1:1. Ревес (Сабо, 6:20), 2:1. Альмаші (Сіта, Петер, 13:27 – більш.), 2:2. Лесніков (Мкртчян, 25:47), 3:2. Кісс (Хорват, 45:10 – більш.), 4:2. Кісс (Тот, Фейєш, 55:42 – 5х3), 5:2. Крайс (58:57 – назначений гол), 6:2. Хорват (59:27 – менш.)

Штраф: 16 – 16

Кидки: 35 – 31

Найкращі гравці: Ковач – Дьяченко