Українська збірна поступилась Польщі на чемпіонаті світу

Національна збірна України зазнала другої поразки на чемпіонаті світу в Дивізіоні IB від команди Польщі. Відзначимо, що раніше українська команда поступилася збірній Японії з рахунком 2:3.

Провальним для синьо-жовтих став другий період, в якому наша команда пропустила 4 шайби. Українці змогли відповісти лише тричі, в кожному з періодів.

Відзначимо, що Україна вперше в історії пропустила від Польщі 7 шайб протягом одного матчу.

Нагадаємо, що свій наступний матч національна збірна України зіграє 1 травня о 13:00 проти збірної Нідерландів. Матч в прямому ефірі покаже телеканал XSPORT.

Польща – Україна – 7:3 (2:1, 4:1, 1:1)

29 квітня 2019 року. Таллін

Україна: Огаднджанян (Дьяченко, 27:07). Мережко – Пангелов-Юлдашев, Петрухно – Толстушко, Григор’єв – Скрипець, Романенко. Лялька – Мазур – Міхнов, Гаврік – Буценко – Бабинець, Коваленко – Гриценко – Німенко, Пересунько – Даниленко – Задоєнко, Чердак

Голи: 1:0. Капіца (Вронка, Лищарчик, 15:56), 1:1. Толстушко (Задоєнко, 17:53), 2:1. Капіца (Лищарчик, Колуш, 19:03), 3:1. Домогала (Яскевич, Міхальскі, 21:42), 4:1. Капіца (Нойпауер, 25:42), 4:2. Лялька (Петрухно, 31:02), 5:2. Капица (Брик, Нойпауер, 38:34), 6:2. Коморскі (Гощинскі, 39:35), 7:2. Капіца (41:56), 7:3. Бабинець (Петрухно, 48:56)

Штраф: 40 – 21

Кидки: 6 – 10