Українська «молодіжка» здобула вольову перемогу над Польщею!

Молодіжна збірна команда України провела другий поєдинок на чемпіонаті світу в Угорщині. У непростому поєдинку синьо-жовті здобули вольову перемогу над польськими однолітками.

Польща U20 – Україна U20 – 1:2 (1:0; 0:1; 0:1)

15 грудня 2014 року, 14:00. Дунайварош

Судді: І. Чернишов (Естонія), М. Немет (Угорщина), Д. Шоош (Угорщина)

Україна: Захарченко. Андрейків – Варивода, Григор’єв – Мережко, Піддубний – Александров, Савченко. Найда – Кузьмик – Луговий, Лялька – Костюк – Бойков, Радецький – Гриценко – Ворона, Бондаренко – Мазур – Тимченко, Свищев.

Голи: 1:0. Маліцкі (Скродзюк, Вашинскі, 7:15), 1:1. Григор’єв (Ворона, 22:49 – більш.), 1:2. Мережко (Гриценко, Ворона, 41:08 – більш.).

Штраф: 18 – 12

Кидки: 43 – 39

Вкидання: 31 – 34

Перший період звітного поєдинку пройшов за невеликої переваги польської збірної. Складалося враження, що підопічні Ігоря Чібірєва економлять сили після важкого вчорашнього матчу. Українські захисники давали забагато місця для маневру польським форвардам, що врешті й призвело до пропущеної шайби. Лише з середини стартової 20-хвилинки синьо-жовті спромоглися змінити хід гри. Свою роль зіграли й вилучення у складі суперника. Втім скористатися своїми нечисленними моментами у першому періоді номінальні гості не змогли.

Другий період наша команда розпочинала в меншості. Вистоявши, українці змусили порушити правила Ремігіуса Газду і зрівняли рахунок, витративши на реалізацію чисельної переваги лише 27 секунд. Олексій Ворона прострілив на п’ятак, де найспритнішим виявився Андрій Григор’єв.

Зрівнявши рахунок, наша команда заграла більш впевнено і створила кілька моментів для взяття воріт суперника. Втім реалізувати свій шанс наші хлопці змогли лише у дебюті третього періоду. Ще одне вилучення Ремігіуса Газди за 35 секунд на гол перетворив точним кистьовим кидком Ігор Мережко.

У поляків наприкінці поєдинку було кілька непоганих моментів для того аби перевести гру в овертайм, проте Едуард Захарченко діяв надійно.

В результаті фінальна сирена зустріла команди за рахунку 2:1 на користь збірної команди України! Завдяки цій перемозі синьо-жовті залишили останню сходинку турнірної таблиці, відправивши туди Польщу.

Завтра у команди день відпочинку. В першій половині дня відбудеться 75-хвилинне тренування, після чого гравці будуть готуватися до матчу проти команди Угорщини.