«Україночка» повела у фінальній серії чемпіонату України серед жінок

Сьогодні, 19-го квітня в Харкові на льодовій арені «Салтівський Лід» відбувся перший поєдинок фінальної серії чемпіонату України серед жінок, в якому зустрічалися київська «Україночка» та харківські «Пантери».

Щільна боротьба на льоду почалася ще з самого початку зустрічі. Відкрити рахунок вдалося «Пантерам» лише під завісу першої двадцятихвилинки. Точний кидок на рахунку Владислави Скащук.

Знову порадувати своїх уболівальників «Пантери» зуміли вже на початку другого періоду. Діана Ковтун прорвалася крізь всю оборону «Україночки» і акуратно відправила шайбу в ворота.

На це киянки зуміли відповісти відразу двома голами. Спочатку легіонер «Україночки» Марина Кетлін Алессі скоротила відставання, а потім Елен Аліпова зрівняла рахунок.

У третьому періоді команди влаштували справжню гольову перестрілку. В середині двадцятихвилинки Карина Євдокимова знову вивела харків’янок вперед. Після цього двома шайбами відзначилися столичні хокеїстки і зуміли вперше в матчі вийти вперед, голи на рахунку Юлії Добровольської та Елізабет Аліпової. Однак «Пантери» практично відразу зрівняли рахунок, Владислава Скащук відправила шайбу в ворота Ірини Заіченко.

Тим не менш, за пів хвилини до кінця зустрічі Келлі Енн Велан закинула п’яту шайбу в матчі, яка і стала переможною.

Другий матч фінальної серії відбудеться завтра о 13:00

«Пантери» – «Укаїночка» 4: 5 (1: 0, 1: 2, 2: 3)

«Пантери»: Аббасова (Гербей); Вансович – Макаренко, Тарасова – Образова, Кобзар – Середенко. Ієвлева – Слащова – Козуб, Євдокимова – Ковтун – Скащук, Макренська – Пересунько – Шушманова.

«Україночка»: Заїченко; Громова – Велан, Кобчук – Ткаченко, Андрух – Лаломова. Цимеренко – Аліпова Елен – Алесси, Гадлія – Добровольська – Аліпова Елізабет, Русак – Бобошко – Бадогіна.

Шайби: 1: 0 Скащук (Євдокимова, 16:18). 2: 0 Ковтун (23:07). 2: 1 Алесси (Аліпова Елен, Цимеренко, 31:28). 2: 2 Аліпова Елен (Цимеренко, Алессі). 3: 2 Євдокимова (Макаренко, 49:15). 3: 3 Добровольська (52:05). 3: 4 Аліпова Елізабет (Добровольська, Гадлія, 54:47). 4: 4 Скащук (Євдокимова, 55:11). 4: 5 Велан (Цимеренко, 59:28).