Україна здобула видовищну вольову перемогу над Австрією!

На юніорському чемпіонаті світу з хокею, який відбувається у столиці України, розпочався другий ігровий день. В стартовому поєдинку українська команда протистояла збірній Австрії.

Австрійці впевнено розпочали поєдинок, проте використати свої шанси підопічні Андреаса Брюкера не зуміли. Зате один із перших гострих моментів біля воріт Александера Шмідта завершився класним кидком Дмитра Даниленка у верхній кут воріт. Ще у першому періоді австрійці зуміли відігратись, а у другій 20-хвилинці вийти вперед. Команда Олега Ігнатьєва швидко повернула паритет на табло – відзначився Гліб Кривошапкін. Але на заключну перерву команди знову пішли за переваги «червоно-білих».

Заключний період номінальні господарі проводили дуже впевнено, але, схоже, зарано повірили у свою перемогу. А «синьо-жовті» цього лише й чекали. Спочатку Фелікс Морозов у стилі Сідні Кросбі по-тенісному відправив шайбу у ворота Шмідта. Через 45 секунд Нікіта Кругляков запресингував суперника у чужій зоні, відібрав шайбу та віддав її Кривошапкіну, кидок якого був ідеальним і по силі, і по влучності.

В заключні хвилини австрійські тренери зняли голкіпера, але натомість отримали шайбу у власні ворота. В контратаку після перехоплення втік Артем Матейченко.

Ця перемога значно покращила настрій нашій команді перед вихідним днем. А вже у вівторок на українців очікує протистояння з командою Угорщини.

Австрія U18 – Україна U18 – 3:5 (1:1; 2:1; 0:3)

15 квітня 2018 року, 13:00. Палац Спорту, 3107 глядачів

Судді: Й. Мюллер, Л. Беєлен, Р. Боулз

Склад України: Оганджанян. Логач – Кругляков, Васильєв – Бабчук, Будько – Грицюк, Євтухов. Матейченко – Кривошапкін – Пересунько, Морозов – Даниленко – Халін, Садовіков – Дуюн – Середницький, Сиротенко – Іващенко – Целогородцев, Ланін.

Голи: 0:1. Даниленко (Халін, Морозов, 9:20 – більш.), 1:1. Кандемір (Россі, Кляйсс, 16:42), 2:1. Лінднер (Баумгартнер, 20:40), 2:2. Кривошапкін (Пересунько, 21:51), 3:2. Россі (Баумгартнер, 30:23), 3:3. Морозов (Халін, Бабчук, 56:02), 3:4. Кривошапкін (Кругляков, 56:46), 3:5. Матейченко (59:30 – п.в.)

Штраф: 8 – 8

Кидки: 41 – 25