Україна завершила виступи на чемпіонаті світу

Національна збірна України завершила свої виступи на чемпіонаті світу-2019 в Дивізіоні IB, поступившись команді Естонії в овертаймі.

«Синьо-жовті» активно почали зустріч, закинувши двічі вже до другої хвилини гри. Окрасою матчу став індивідуальний прохід Віталія Ляльки, який закинув свою шосту шайбу на турнірі. Вигравши перший період 3:1 команди значно зменшили оберти, а за 6 секунд до закінчення другої 20-хвилинки господарі скоротили відставання до мінімуму, що додало їм психологічної впевненості на вирішальну третину.

Третій період залишився повністю за естонцями, які перекидали нас 13:1, реалізувавши один кидок. Господарі хотіли перемогти в основний час, щоб зачепитися за бронзові медалі і зняли воротаря. Збірній України не вистачило двох секунд, щоб покарати суперника голом в порожні ворота – Естонію врятувала фінальна сирена.

В овертаймі переможну шайбу закинув Роберт Рооба, реалізувавши чисельну перевагу естонців.

Наша команда зберегла прописку в дивізіоні IB, завдяки єдиній перемозі румунів над Нідерландами.

Естонія – Україна – 4:3 ОТ (1:3, 1:0, 1:0, 1:0)

Україна: Дьяченко. Мережко – Пангелов-Юлдашев, Петрухно – Толстушко, Григор’єв – Скрипець, Романенко. Лялька – Мазур – Міхнов, Гаврік – Буценко – Бабинець, Коваленко – Гриценко – Німенко, Пересунько – Даниленко – Задоєнко, Чердак.

Голи: 0:1. Мережко (Гриценко, Німенко, 1:35), 0:2. Лялька (Пангелов-Юлдашев, Мережко, 1:55), 1:2. Петров (Макров, 3:51), 1:3. Бабинець (Чердак, 14:59 – більш.), 2:3. Віттанен (Ембріх, Шварогін, 39:54), 3:3. Андрєєв (Петров, 50:54), 4:3. Рооба (Лахесалу, 64:21 – більш.)

Кидки: 38 – 17

Штраф: 2 – 18