Україна поступилась Японії у заключному матчі чемпіонату світу

У литовському Каунасі підходить до завершення чемпіонат світу з хокею в Дивізіоні ІВ. Свій заключний поєдинок на турнірі провела збірна команда України. Останнім суперником підопічних Олександра Савицького була команда Японії.

Матч для «синьо-жовтих» склався вкрай невдало. Вже у дебюті зустрічі шайба двічі побувала у воротах Богдана Дьяченка.Надію на позитивний підсумок нашій команді подарував Андрій Міхнов, проте точний кидок головного ветерана української команди став єдиною позитивною подією у матчі.

Починаючи з середини другого періоду команда Японії володіла повною перевагою, яку регулярно втілювала у закинуті шайби. Ще у другому періоді азіатська команда довела свою перевагу до трьох шайб, а у заключній 20-хвилинці ще тричі вразила ворота нашої збірної. У підсумку – 1:7 – найбільша поразка нашої команди в протистояннях з Японією.

Після цього матчу українська команда завершила виступи на турнірі. Підопічні Олександра Савицького фінішували четвертими. Збірна Хорватії після поразки від Румунії (3:7) залишила Дивізіон ІВ. А за перемогу в змаганні поборються команди Естонії та Литви.

Україна – Японія – 1:7 (0:2; 1:2; 0:3)

28 квітня 2018 року, 16:00. «Жальгіріс Арена»

Судді: С. Хальм (Норвегія), Л. Степанкявічус, К. Янушаускас (обидва – Литва)

Склад України: Дьяченко (Гайдученко, 45:28). Толстушко – Ігнатенко, Катрич – Жовнір, Романенко – Петрухно, Татаренко – Матвієнко. Міхнов – Захаров – Німенко, Бабинець – Буценко – Лялька, Гаврік – Гриценко – Рамазанов, Бойков – Карпенко – Чернишенко.

Голи: 0:1. Накаяшікі (Хайята, Іто, 2:38), 0:2. Хасімото (Терао, Ушу, 7:47 – більш.), 1:2. Міхнов (Захаров, Ігнатенко, 22:19 – більш.), 1:3. Хасімото (Ямада, Ушу, 27:40 – більш.), 1:4. Ечіго (Накадзіма, 35:19), 1:5. Іто (Міура, Накадзіма, 43:22), 1:6. Сато (Ечіго, Накадзіма, 45:28), 1:7. Такагі (Сато, Хасімото, 50:56)

Штраф: 12 – 12

Кидки: 25 – 27