Україна невдало провела перший період і поступилась Польщі

У Броварах відбувся другий матч між національними збірними командами України та Польщі.

Якщо у вчорашньому поєдинку команди довго запрягали, то в звітній зустрічі першу шайбу глядачі побачили вже на 53-й секунді. Шайба Аарона Хмєлєвскі психологічно вплинула на синьо-жовтих і в першому періоді шайба ще тричі побувала у воротах Нікіти Гордюшина.

По перерві дебютанта сьогоднішнього замінив дебютант вчорашній – Кирило Кучер. З виходом голкіпера «Білого Барсу» наші польові гравці стали діяти більш впевнено.

До завершення гри команди обмінялися закинутими шайбами, але на підсумок гри це не вплинуло.

Завтра на турнірі матч між Польщею та Румунією. В неділю українська команда завершить змагання матчем проти румунів. Початок обох матчів о 13:00.

Україна – Польща – 1:5 (0:4; 0:1; 1:0)

8 лютого 2019 року, 18:00. Арена «Термінал»

Судді: А. Сєврук, А. Перетятько, О. Серебряков

Україна: Гордюшин (Кучер, 20:00). Толстушко – Ординський, Таран – Скрипець, Жовнір – Боєвих, Матвієнко – Ядловський. Демянюк – Німенко – Міхнов, Денискін – Гриценко – Савченко, Бондаренко – Коваленко – Задоєнко, Луговий – Кривошапкін – Тимченко.

Голи: 0:1. Хмєлєвскі (Коморскі, 0:53), 0:2. Колуш (Хмєлєвскі, 4:35 – більш.), 0:3. Коларж (Малашинскі, Бепєрщ, 5:27), 0:4. Пржигодзкі (Коларж, 16:03), 0:5. Колуш (Бепєрщ, 25:03), 1:5. Гриценко (Тимченко, Скрипець, 41:45).

Штраф: 12 – 10