Україна не впоралась з Австрією на міжнародному турнірі в Любляні

Збірна України не змогла нав’язати боротьбу Австрії у своєму третьому матчі на міжнародному турнірі «Beat COVID-19» у словенській Любляні.

У стартовому періоді першими відзначились австрійці – на 8-й хвилині шайбу закинув Мануель Ганал. Надалі ж жодна з команд не змогла «прошити» ворота одна одної до завершення 20-хвилинки. А от після повернення на лід підопічні Роджера Бадера не економили сил на штурмі володінь Дмитра Кубрицького.

У другому ігровому відрізку збірна Австрії провела 5 голів, на що Україна відповіла одним закинутим снарядом авторства Сергія Бабинця. Він відзначився на 29-й хвилині протистояння з передачі Романа Благого

Якщо в другій 20-хвилинці наша команда «просіла», то заключний період відіграла з суперниками на рівних. Колектив Бадера оформив три голи, коли підопічні Вадима Шахрайчука – два. Зокрема, у ворота австрійців зуміли влучити Ігор Мережко та Андрій Денискін. Попри відносно вдалу кінцівку матчу, рахунок гри залишився розгромним на користь Австрії – 9:3.

Зазначимо, що ця поразка стала однією з найбільших для України за весь час існування збірної з хокею з шайбою. Так, у квітні 2003 року ми поступились Словаччині з аналогічним рахунком – 3:9, а в травні 2006 року програли Білорусі – 1:9. Найбільш розгромною поразкою в історії українського хокею залишається матч проти Фінляндії в травні 2003 року – 0:9.

Австрія – Україна – 9:3 (1:0, 5:1, 3:2)

Голи: 1:0 Ганал (Маєр, Гаудум), 07:18; 2:0 Гаудум (Шнайдер, Нісснер – більш.), 20:39; 2:1 Бабинець (Благий, Міхнов – більш.), 28:12; 3:1 Гаудум (Ганал), 28:41; 4:1 Талер (Ріхтер, Вольф), 29:59; 5:1 Шнайдер (Маєр, Гаудум – більш.), 36:02; 6:1 Ріхтер (Талер, Нісснер), 37:54; 7:1 Талер (Ріхтер), 43:29; 8:1 Талер, 47:10; 8:2 Мережко (Мазур, Благий – більш.); 9:2 Гаудум (Маєр), 53:04; 9:3 Денискін (Міхнов, Савченко – більш.).