У своєму першому поєдинку на чемпіонаті світу в Тихи українська молодіжка поступається Польщі

Дві шайби в третьому періоді стали фатальними для нашої збірної

У Тихи відбувся перший матч збірної України U-20 в рамках чемпіонату світу в Дивізіоні ІВ проти однолітків з Польщі. Перші два періоди команди йшли на рівних, проте в останній 20-хвилинці суперникам команди Олега Ігнатьєва вдалося здобути перемогу на домашньому ЧС.

Нічого не віщувало біди, обидві команди рівно розпочали поєдинок, але вийти вперед удалося “біло-червоним”. На 16:37 хвилині Пасу після передачі від Бізацкого вдалося реалізувати більшість. Українці показали свою незгоду з таким розвитком подій через 12 секунд після шайби поляків – Морозов зрівняв рахунок на 16:49.

Розбір помилок від Олега Ігнатьєва зі своїми підопічними в перерві виявився ефективним. Це стало відомо через 4 хвилини після початку другого періоду, коли Матейченко після відмінного ассисти від Кривошапкин вивів Україну вперед! 2:1 – хороший зачин для потенційної перемоги нашої збірної. Полякам допомогли рідні стіни – вболівальники на арені в Тихи добре підтримували свою команду. Це стало видно в середині періоду, коли Тищинські після вже другого гольового пасу від Бізацкі зрівняв рахунок. 2:2 після другої 20-хвилинки.

Початок третього періоду увінчалося швидким точним кидком від Камінські на 39-й секунді. А на 05:21 хвилині Валега закинув четверту для поляків шайбу. Як підсумок – 4:2, поляки перемагають. Завтра збірну України очікує матч проти Угорщини, яка, в свою чергу, обіграла Японію з рахунком 3:1.

Україна U20 – Польща U20 2:4 (1:1; 1:1; 0:2)

08 грудня 2018 року, Тихи, ЛА «Зимовий стадіон», 17:30

Судьи: К. Перссон, А. Хофер, Я. Шауер

Україна U20: Оганджанян (Петленко). Кругляков – Фірсов, Козачук – Матусевич, Грицюк – Сухонос, Логач – Євтухов. Пересунько – Кривошапкін – Матейченко, Морозов – Бузоверя – Шевченко, Даниленко – Бородай – Середницький, Поліщук – Сиротенко – Лесніков,.

Польща U20: Ліпінскі (Завальскі). Бєнєк – Бізацки, Висоцкі – Лібік, Новоріта – Гоштила, Хоперіа. Зігмунт – Пас – Камінскі, Солтіс – Валєга – Брінкус, Тичінскі – Ворва – Смаль, Ольшевскі – Мулярчик – Облонскі, Словакевич.

Шайби0:1 Пас (Зігмунт, Бізацкі, 16:37 – більш.). 1:1 Морозов (Бузоверя, 16:49). 2:1 Матейченко (Кривошапкін, 24:19). 2:2 Тичінскі (Бізацки, Зігмунт, 32:18 – більш. 5 х 3). 2:3 Камінські (Пас, 40:39). 2:4 Валега (Брінкус, 45:21).

Воротарі: Оганджанян – Кучер

Штраф: 12 (4 – 8 – 0) – 6 (2 – 2 – 2)

Кидки: 32 (11 – 15 – 6) – 30 (9 – 12 – 9)