Турнір серед 13-річних: повернення Сходу й Заходу з тортами у подарунок

У київському Палаці спорту відбулися хокейні змагання у віковій категорії U13, приурочені до Дня Соборності України. Турнір відбувся за підтримки компанії Infront Sports & Media.

Учасниками були вихованці ДЮСШ «Авангард» (Кременчук), СДЮСШОР (Харків), ДЮСШ «Сокіл» (Київ), ДЮСШ «Крижинка» (Київ), ЦОП «Галицькі Леви» (Новояворівськ), ОДЮСШ «Легіон» (Калуш), ДЮСШ-1 «Спарта» (Луцьк), ДЮСШ «Краматорськ». Загалом спортовці були розділені на шість команд, кожна з яких взяла участь у чотирьох поєдинках. Загалом на лід столичного Палацу спорту, який вкотре став центром хокейного життя України, вийшли близько 110 дітей 2009-2010 років народження.

Варто зазначити, що вперше у нинішньому змагальному сезоні до участі в змаганнях долучилися хокеїсти з галицьких Новояворівська та Калуша, які були об’єднані в одну команду.

«Це прекрасно, що навіть у нинішні часи ми маємо змогу займатися хокеєм та змагатися один проти одного. У кого є така можливість, той тренується. Тому добре, що проводяться схожі турніри. Важко відволікатися від подій в країні, але я продовжую займатися улюбленою справою. В майбутньому хочу продовжувати займатися хокеєм та грати за збірну України», – зазначив оборонець харківського СДЮСШОР Олег Глинський, який на цьому турнірі грав за Кременчук.

На щастя, цього разу ніщо не завадило хлопцям відіграти змагальну програму: ні повітряні тривоги, ні відключення світла. Враховуючи, що відповідно до нормативних документів, змагання мають відбуватися без присутності глядачів, для батьків та хокейних вболівальників були організовані прямі трансляції на YouTube-платформі ФХУ.

«Для багатьох хлопців, які в цей важливий для України день вийшли на лід, це були перші матчі з 24 лютого минулого року. Поступово, крок за кроком хокей починає ставати на ноги. Наше завдання – максимально зберегти той хокейний генофонд, тих тренерів та інфраструктуру хокею загалом, які б вже після нашої перемоги дали змогу здійснити ривок вперед. Також хотів би відзначити партнерів, зокрема компанію Infront Sports & Media, завдяки яким діти з Харкова, Краматорська та інших міст України, які залишилися своєї хокейної домівки, отримують змогу змагатися один проти одного», – коментує спортивний директор Федерації Юрій Кириченко.

Як і під час попередніх турів, лік набраних очок не вівся, що дало підстави спортовцям радіти кожній закинутій шайбі. А їх за 12 проведених матчів вистачало.

По завершенні змагання його учасники отримали у подарунок від організаторів смачні торти.

Наступний змагальний вікенд у цій віковій категорії запланований на лютий.

Вас може зацікавити