Стартував третій чемпіонат України серед жінок!

Вчора, у п’ятницю 26 жовтня 2018 року, стартував перший тур третього чемпіонату України з хокею з шайбою серед жінок у 2018-2019 років.

Після офіційної церемонії відкриття відбулася перша гра у цьому сезоні. На льодовому майданчику зустрілися дівчата з ХК «Україночка» (м.Київ) та ХК «Пантери» (м. Харків).

У першій грі запекла боротьба між суперниками проходила як на протязі усіх трьох періодів основного часу гри, так і у додатковому овертаймі. І тільки на 62 хвилині гри хазяйки з «Україночки» спромоглися вирвати перемогу у «Пантер» із Харкова.

ХК «Україночка» (Київ) – ХК «Пантери» (Харків) – 3:2 (0:2, 0:0, 2:0, 1:0)

03:08 В. Скащук (Д. Образова, В. Тарасова) – 0:1

13:06 В. Скащук (К. Євдокимова) – 0:2

52:30 В. Ценова (А. Гадлія, М. Криворучко) – 1:2

53:46 Д. Цимеренко (М. Криворучко) – 2:2

61:02 Д. Цимеренко – 3:2

Авторкою першої шайби у чемпіонаті України з хокею з шайбою серед жінок 2018-2019 років стала – Владислава Скащук із клубу «Пантери» (м. Харків).

Ще дві гри цього туру відбудуться між цими ж командами у суботу 27 жовтня о 19:00 та у неділю 28 жовтня о 15:00. Всі ігри проходитимуть на Льодовій арені у Києві за адресою вул. Міста Шалетт,6.

26.10.2018 18:45. ЧУ з хокею серед жінок. Офіційна церемонія відкриття: