Список кандидаток до національної жіночої збірної команди України

1 грудня національна жіноча збірна команда України розпочне перший навчально-тренувальний збір під керівництвом Вадима Радченка у рамках підготовки до чемпіонату світу з хокею серед жінок у Дивізіоні ІІВ. Протягом збору хокеїстки будуть проводити щоденно по два тренування на льоду. Також у програмі збору теоретична підготовка та тестування гравчинь.

До списку кандидаток у національну збірну команду України увійшли двадцять чотири спортсменки. Головний тренер Вадим Радченко запросив на збір трьох воротарів, вісім захисників та тринадцять нападників.

До вашої уваги склад учасниць навчально-тренувального збору:

Воротарі: Наталія Козачук («Пантери»), Ірина Заіченко та Вікторія Ткаченко (обидві – «Україночка»)

Захисники: Вікторія Денисенко, Тетяна Ткаченко (обидві – «Королеви Дніпра»), Владлена Тарасова, Олена Вансович (обидві – «Пантери), Марія Громова, Марина Криворучко, Марина Кобчук та Анна Забарна (всі – «Україночка»)

Нападники: Аліка Гадлія, Поліна Телегіна, Дарія Цимиренко (всі – «Королеви Дніпра»), Ольга Ієвлєва, Діана Ковтун, Інна Козуб, Ганна Лесь, Владислава Скащук, Тетяна Слащова, Вікторія Ценова (всі – «Пантери»), Елен Аліпова, Елізабет Аліпова та Юлія Добровольська (всі – «Україночка»).

Нагадаємо, що з 23 по 29 лютого 2020 року в ісландському містечку Акурейрі відбудеться чемпіонат світу з хокею серед жінок у Дивізіоні ІІВ. Участь у змаганнях, окрім української команди, братимуть збірні Австралії, Ісландії, Нової Зеландії, Туреччини та Хорватії.

FAVBET – Титульний Спонсор національної жіночої збірної команди України.


Вас може зацікавити