«Сокіл» виграв третій спаринг міжсезоння. У новачка майбутнього сезону

Чинні чемпіони України київський «Сокіл» у перших три дні жовтня провели два контрольних поєдинки у рамках підготовки до національного чемпіонату-2022/2023. У суботу команда Костянтина Сімчука вдруге за тиждень перемогла аматорську «Спарту». Після розгромних 11:3 в першому поєдинку цього разу, принаймні за рахунком, на льоду була боротьба.

«Сокіл» (Київ) – «Спарта» (Київ) – 5:3

Шайби: 1:0 – Чердак (Бабинець). 1:1. 2:1 – Німенко (Благий). 3:1 – Вол. Алексюк (Мазур, Німенко). 3:2. 4:2 – Вал. Алексюк (Бабинець). 5:2 – Благий (Німенко). 5:3

«Сокіл»: Бойко; Вол. Алексюк – Євсейчик, Благий – Мазур – Німенко; Сисак – Горлушко, Баинець – Вал. Алексюк – Чердак; Гайдук – Полоницький, Костромітін – Качан – Янішевський. Тренер – Костянтин Сімчук; асистент – Артем Бондарєв

1 жовтня. Київ. Льодова арена ВДНГ

Кілька гравців «Сокола» зараз перебувають у лазареті у зв’язку з вірусними захворюваннями. Оскільки дефіцит оборонців кияни відчували й без того, у цьому поєдинку в першій парі поряд із Володимиром Алексюком вийшов досвідчений Артем Євсейчик.

«Загалом оборонці зіграли значно організованіше, ніж у першому матчі проти «Спарти», – коментує побачене тренер Артем Бондарєв. – Правда, помилок одначе було багато. За п’ять днів до старту сезону це не може не турбувати. Разом з тим, відзначу, що в цьому поєдинку наші хокеїсти вже демонстрували щось більш схоже на той хокей, якого тренерський штаб очікує. Особливо обнадіює гра двох перших трійок нападу. Вони створили багато гольових ситуацій і організували всі п’ять закинутих шайб. Могло бути й більше, але у воротах суперників дуже вдало відіграв наш голкіпер Дмитро Кубрицький. Зрештою, діями нашого молодого воротаря Назара Бойка ми теж задоволені. Це був гарний матч для обох голкіперів».

Сьогодні ж чемпіони в овертаймі вирвали перемогу над новоствореним колективом, який найближчим часом оголосить про свою участь у національному чемпіонаті. Щоправда, склад «Києва» сформований наразі відсотків на 50, на базі гравців з клубів першої ліги. Щоб зробити суперників конкурентнішими, на цей матч «Сокіл» позичив суперникам п’ять власних хокеїстів: воротар Дмитра Кубрицького, нападників Михайла Сімчука, Максима Жеребка, Гавриїла Сімчука та Дмитра Утукіна.

«Сокіл» – «Київ» – 4:3 ОТ (1:0, 1:2, 1:1, 1:0), по буллітах 2:1

Шайби: 1:0 – Мазур (Слюсар). 2:0 – Чердак (Бабинець). 2:1 – Лапко. 2:2 – Утукін. 2:3 – Стоцький. 3:3 – Бабинець (Вал. Алексюк). 4:3 – Слюсар (Німенко, Мазур, – більш.)

Переможний булліт: Костромітін

«Сокіл»: Бойко (Сердюк, 30:00); Сисак – Горлушко, Бабинець – Вал. Алексюк – Чердак; Вол. Алексюк – Євсейчик, Слюсар – Німенко – Мазур; Гайдук – Полоницький, Костромітін – Качан – Янішевський. Тренер – Костянтин Сімчук; асистент – Артем Бондарєв

«Київ»: Кубрицький; Невєров – Швачка, Черемнов – Люлюк – Зик; Дворецький – Стоцький, Істомінов – М. Сімчук – Білоцький; Горбунов – Попович, Лапко – Плесовських – Древаль; Жеребко – Г. Сімчук – Утукін. Тренер – Дмитро Підгурський

3 жовтня. Київ. Льодова арена ВДНГ

«Сокіл» володів перевагою впродовж першої половини матчу. Не дуже великою, бо відрізками наспіх зібрані суперники притискали іменитіших опонентів до власних воріт на хвилину-дві. Матеріалізувати домінування в голи підопічним Костянтина Сімчука вдалося лише двічі. А потім, відразу після того, як Назара Бойка у воротах замінив Савва Сердюк, у поєдинку трапився злам: за короткий проміжок часу спершу з допомогою рикошету відзначився Лапко, а потім красиву гольову комбінацію організувала соколівська трійка нападників суперника.

Далі – більше. В третьому періоді «Сокіл» начебто притис опонентів до власних воріт. «Тиснуть, але не б’ють по воротах», – коментує гру в цю мить президент «Сокола», олімпійський чемпіон Олексій Житник. У підсумку завершилося все контратакою, яку завершив Стоцький. «Київ» вийшов уперед, а відігратися «Сокіл» зміг у кінцівці завдяки шайбі Сергія Бабинця.

В овертаймі ж чемпіони свого вже не віддали. Долю матчу вирішила шайба Ігоря Слюсаря, нападника, який таки поновляє кар’єру гравця і допоможе рідному клубові в наступному сезоні вже не як сервісмен, а як хокеїст. Пізніше Ігор відзначився ще й у серії буллітів, майстерно перегравши Кубрицького і закинувши в його ворота одну з двох шайб.

Вас може зацікавити