«Сокіл» виграв чемпіонат України з хокею серед юніорів

Київський «Сокіл» здобув золоті нагороди національної першості серед юніорів.

У вирішальному матчі колектив Олега Шафаренка зустрівся з херсонським «Дніпром», який так само не зазнав жодної поразки в попередні змагальні дні та претендував на головний трофей турніру.

Перший період завершився без результативних моментів, але в другому ігровому відрізку «соколята» зуміли відкрити рахунок – на 25-й хвилині відзначився Ярослав Панченко. Уже за 2 хвилини Данило Коржилецький подвоїв перевагу номінальних гостей. На що херсонці відповіли голом у виконанні Віктора Ніконова. Скорити відрив ще більше кияни опонентам не дозволили – Дмитро Кобильник збільшив перевагу «Сокола» до 3:1, після чого команди пішли на завершальну перерву.

У третьому ж періоді підопічні Шафаренка не залишили жодних шансів своїм візаві – «пернаті» 5 разів «розписались» у воротах «Дніпра», зробивши себе недосяжними для суперників. Так, «Сокіл» виграв у херсонської команди з рахунком 8:1. Причому Коржилецький оформив хет-трик, а Кобильник – дубль.

Так, «Сокіл» став переможцем чемпіонату, а «Дніпро» – срібним призером.

Зазначимо, що в іншому протистоянні змагального дня ЦОП-СДЮСШОР обіграв ще одну столичну команду «Крижинку». Харків’яни провели п’ять голів, коли команда Євгена Аліпова – лише один. Тож, 5:1, і бронзові нагороди вирушили до Харкова, а «Крижинка» завершила виступ на четвертій позиції турнірної таблиці.

Також за підсумками чемпіонату визначились володарі індивідуальних нагород. Найкращим воротарем став Василь Полгороднік (ЦОП-СДЮСШОР), найкращим захисником – Артур Чолач(ДЮСШ «Сокіл»), найкращим нападником – Святослав Тимченко (збірна команда херсонської області «Дніпро»), а звання найкращого бомбардира отримав Михайло Сімчук (ДЮСШ «Сокіл»), який у трьох зустрічах записав до свого активу 6 голів і 4 результативні передачі.

ДЮСШ «Крижинка» – ЦОП СДЮСШОР – 1:5 (0:0; 0:3; 1:2)

Голи: 0:1 Лисак (Абаджян, Кривоножкін), 26:15; 0:2 Абаджян (Остапенко), 33:19; 0:3 Кривоножкін (Остапенко, Мурин), 37:35; 1:3 Аксьонов, 49:58; 1:4 Абдуллаєв (Кривоножкін), 51:51; 1:5 Абаджян, 55:58.

«Дніпро» – ДЮСШ «Сокіл» – 1:8 (0:0; 1:3; 1:5)

Голи: 0:1 Панченко, 24:21; 0:2 Коржилецький (Гончаренко), 26:35; 1:2 Ніконов (Савицький), 31:16; 1:3 Кобильнік (Брага), 39:27; 1:4 Сімчук (Чолач, Бородай), 40:51; 1:5 Гребеник (Сімчук, Гончаренко), 47:29; 1:6 Кобильник (Коржилецький), 54:25; 1:7Коржилецький, 56:32; 1:8 Коржилецький, 59:34.