«Сокіл» стартував у плей-оф УХЛ із перемоги над «Маріуполем»

У Києві відбувся перший матч чвертьфінальної серії плей-оф чемпіонату УХЛ між «Соколом» та «Маріуполем».

Уже на старті поєдинку господарі реалізували вилучення Данила Костарєва – дебютну шайбу «Сокола» у плей-офф закинув Дмитро Німенко. Цей гол став першим для форварда у плей-оф чемпіонатів України з 2017 року.

«Маріуполь» активно йшов в атаку і мав хороші шанси щоб зрівняти рахунок, проте під завісу другого періоду «Соколу» вдалося збільшити перевагу. На 38-й хвилині Богдан Ступак в меншості пробив Ільяса Гафіулліна, а через 30 секунд Дмитро Німенко оформив дубль, «прошивши» голкіпера потужним кидком з точки вкидання.

Підсумковий, як виявилося, рахунок, встановив Іван Сисак на перших хвилинах третього періоду. Захисник київської команди був спритнішим за всіх, зігравши на добиванні після кидка Олександра Павленка.

Нагадаємо, що чвертьфінальні серії плей-оф чемпіонату УХЛ пройдуть до 2 перемог. Свій наступний матч команди проведуть 24 березня в Маріуполі.

«Сокіл» – «Маріуполь» 4:0 (1:0; 2:0; 1:0)

Шайби: 1:0 Німенко (Смирнов, Морозов – більш.), 2:59. 2:0 Ступак – менш., 37:48. 3:0 Німенко (Кузьменко), 38:15. 4:0 Сисак (Павленко, Морозов), 44:05.

«Сокіл»: Дубровський (Кубрицький); Олендаренко – Голубич, Сисак – Платонов, Чолач – Андрейків, Коржилецький – Лисенко; Німенко (А) – Кузьменко – Міхнов (А), Павленко – Курбатов – Морозов (К), Малєтін – Смирнов – Ступак, Гончаренко – Сімчук – Панченко.

«Маріуполь»: Гафіуллін (Дуве); Скурихін – Пахмурін, Костарєв – Зуєв, Петрухно (А) – Гуров, Філімонов – Тимченко; Чердак (К) – Корчоха – Карпенко (А), Агєєв – Кудрін – Градусов, Луговий – Мазур – Мостовий, Лихачов – Коваленко – Зайцев.

Джерело: uhl.ua