«Сокіл» оформив перемогу над «Дніпром», закинувши три шайби вже в першому періоді

«Сокіл» обіграв «Дніпро» в 21-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Уже в стартовому періоді кияни де-факто забезпечили собі перемогу, провівши три голи. На 6-й хвилині протистояння відзначився Денис Гончаренко, далі перевагу гостей подвоїв Антон Рубан, а Умед Гільманов довів рахунок до 3:0 на користь «соколят».

У наступних двох ігрових відрізках, попри всі старання херсонців, підопічним Дмитра Підгурського так і не вдалось влучити у ворота опонентів – на заваді стала якісна гра в захисті від «Сокола» та вдалі сейви у виконанні голкіпера киян Дмитра Кубрицького. Так, протистояння закінчилось звитягою колективу Олега Шафаренка з рахунком 3:0.

«Сокіл» виграв уже в чотирьох матчах поспіль і продовжує йти на другій сходинці в турнірній таблиці національної першості, маючи в активі 30 очок. «Дніпро», у свою чергу, посідає четверте місце з 22-ма пунктами.

«Дніпро» – «Сокіл» 0:3 (0:3, 0:0, 0:0)

Шайби: 0:1 Гончаренко (Кузьменко, Сиротенко, 5:10; 0:2 Рубан (Міхнов, Голубич), 13:02; 0:3 Гільманов (Гончаренко, Смирнов), 17:38;

«Дніпро»: Хомутов (Петров); Дорофєєв – Ратушний, Білоусов – Декало, Афанасьєв (К) – Матусевич, Мельник – Ніконов; Швецов – Гасніков (А) – Вишняков, Янішевський (А) – Крисанов – Воробйов, Панасенко – Чернишенко – Каракулько, Целогородцев – Брага – Тимченко.

«Сокіл»Кубрицький (Пеленський); Олендаренко – Голубич, Сисак – Платонов, Фірсов – Бєлінський, Васильєв – Коржілецкій; Рубан – Кузьменко – Міхнов (А), Морозов (К) – Ступак – Павленко, Гільманов – Смирнов – Середницький, Гончаренко – Панченко – Сиротенко.