«Сокіл-2013» – переможець Всеукраїнських змагань з хокею U11!

 

Цього уїк-енду у місті Богуславі відбувся фінальний етап Всеукраїнських змагань з хокею серед юнаків 2013-2014 років народження.

Шістка учасників фінального етапу визначилася дещо раніше, коли 12 команд були поділені на дві групи. Загалом у Богуславі змагалися столичний «Сокіл-2013» (тренер – Денис Вовк), богуславські «Шершні» (тренер – Іван Підгурський), ХК «Кременчук» (тренер – Дмитро Кузьменко), вінницький «Патріот» (тренер – Володимир Сачко), київські «Бульдоги» (тренер – Ілля Єловиков) та дніпровські «Ягуари» (тренер – Дмитро Якушин).

Команди протягом трьох ігрових днів провели одноколовий турнір. В перші два дні виокремився квартет лідерів, тож у неділю «Бульдоги» та «Ягуаар» розіграли між собою п’яте місце (кияни перемогли у серії булітів).

А ось боротьба за нагороди була запеклою. Перед останнім ігровим днем лідирував «Сокіл», «Патріот» та «Шершні» ще претендували на золоті нагороди, а «Кременчук» трохи відстав від лідерів. Але саме команда з Полтавщини сплутала всім карти, впевнено обігравши «Патріот» за застрибнувши на п’єдестал пошани.

Доля золотих нагород вирішувалася у протистоянні «Сокола» та «Шершнів». Цікаво, що господарі фінального етапу за підсумками цього матчу могли посісти будь-яке місце в топ-4. Підопічні Дениса Вовка дуже впевнено розпочали поєдинок, закинувши три шайби. Але «Шершні» не лише змогли вирівняти гру, а й заволодіти ініціативою. Богуславці відіграли дві шайби і мали ще багато моментів для того, щоб зрівняти рахунок. Але на дуже високому рівні відіграв голкіпер киян Макс Кривошея. У підсумку – перемога «Сокола-2013» з рахунком 3:2 і золото разом з чемпіонським кубком їде до столиці!
Срібні нагороди вибороли хокеїсти «Кременчука», бронза дісталася «Патріоту», який в особистому протистоянні переміг богуславців.

Підсумкові місця:
1. «Сокіл-2013» – 14 очок
2. «Кременчук» – 10 очок
3. «Патріот» – 9 очок
4. «Шершні» – 9 очок
5. «Бульдоги» – 2 очка
6. «Ягуар» – 1 очко

Найкращий голкіпер – Максиміліан Кривошея («Сокіл»)
Найкращий захисник – Тимофій Білоус («Кременчук)
Найкращий нападник – Ярослав Кучер («Шершні»)

Вас може зацікавити