Шат-аут Захарченка допоміг «Дніпру» вдруге в сезоні здолати «Кременчук»

Херсонський «Дніпро» вдруге у сезоні переграв лідера сезону «Кременчук» у основний час, а найкращий воротар жовтня за версією ліги Едуард Захарченко відбив 47 кидків!

«Дніпро» (Херсон) – «Кременчук» – 1:0 (0:01:00:0)

Шайба: 1:0 – Д.Попережай (Ратушний, Захарченко. – більш.), 34:47.

«Дніпро»: Захарченко; Лесніков – Ратушний, Гребеник – Портной, Бойко – Сичінський; Д.Попережай – М.Дворник – Целогородцев, Олійник – Кобильник – Щербак, О.Койда – Тищенко – Ревука, Цюра. Тренер – Олександр Бобкін.

«Кременчук»: Макаренко (56:15); Матусевич – Ісаєнко, Ігнатенко – Кругляков, Максименко – Варава, Абдуллаєв – Середницький; Лялька – Кривошапкін – Сенік, Сібілевич – Кривенко – Т.Савицький, Геворкян – Б.Андрющенко – С.Тимченко, Федоров – Гніденко – Брага. Тренер – Олександр Савицький.

Арбітри – О.Рябіков, В.Качан; лайнсмени – І. Гєрілов, А.Береговенко.
Інспектор – М.Урда (Київ).

Кидки: 21 (7+8+6) – 47 (18+14+15).

Штраф: 12 – 10.

2 листопада. Калуш. Льодова арена. Без глядачів.

Результат матчу вирішила єдина шайба Дмитра Попережая, який із правого краю на швидкості увійшов до зони, об’їхав опонентів і влучно кинув у ближній кут – 1:0. Це п’ята шайба номера «92» «Дніпра» у восьми зустрічах сезону.

Варто зазначити, що «кременчужани» весь поєдинок насідали на ворота «Дніпра», на екваторі матчу дві хвилини (!) навіть мали перевагу «5 на 3», але так і не пробили Едуарда Захарченка, який спіймав кураж. Мабуть, найбільш реальний момент зрівняти рахунок наприкінці зустрічі мав Давид Сібілевич, але й у ближньому бою голкіпер «щук» зіграв холоднокровно та дуже оптимістично у світлі найближчого турніру збірної України у Будапешті проти команд із Топ-16 світового хокею.

Після закінчення матчу коуч «Кременчука» Олександр Савицький не став журити своїх підопічних, а поскаржився лише на реалізацію моментів, тоді як головний тренер «Дніпра» Олександр Бобкін відзначив внесок у перемогу Едуарда Захарченка і згадав «серце» колективу форварда Дениса Бородая, якого через хворобу не вистачає «Дніпру» для більш переконливої ​​гри майже місяць.

Вас може зацікавити