Сергій Лубнін: кожна окрема гра має значення

Старший тренер команди «Динамо» (м. Дніпро) Сергій Миколайович Лубнін поділився своїми очікуваннями від початку фінальної серії чемпіонату Юніорської хокейної ліги.

Як команда готується до початку фінальної серії?

Готуємося до матчу у звичайному режимі, нічого особливого не робимо. Програму підготовки до фіналу не змінювали у порівнянні з іншими матчами. Ми вивчили гру суперника і знаємо чого очікувати від поєдинку.

Наскільки важко готуватися до суперника, у якого протягом сезону часто змінюється склад?

Звісно, ротація у суперників присутня. Але головне, що команда грає у єдиному стилі. «Білий Барс» грає в активний хокей, гравці агресивно йдуть на ворота. Здавалося, що в цьому немає нічого особливого, проте саме так грають у сучасний хокей і досягають результату.

Чи всі ваші підопічні готуються до поєдинку?

Працюємо всією командою. У першому матчі ми гратимемо без дискваліфікованого гравця (Олексій Ковальов пропустить гру через перебір дисциплінарних штрафів – прим.). У нас і так небагато бойових одиниць, тому будемо грати тим складом, що є.

Які завдання ставите перед командою на перші домашні матчі серії?

У плей-офф ми граємо від матчу до матчу. Я не люблю загадувати наперед на декілька матчів. Кожна окрема гра має значення. Тому налаштовуємося на перший матч, а про другий поговоримо після його завершення.


Вас може зацікавити