СДЮСШОР (м. Харків) – найкраща хокейна школа України сезону 2016-2017 років!

Харківська Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву вдруге у своїй історії отримала звання найкращої хокейної школи України за підсумками спортивного сезону. Очки до рейтингу харківської школи здобували сім команд у чотирьох вікових категоріях. Серед здобутків харківських хокеїстів – «срібло» у віковій категорії 2002-2003, а також три комплекти бронзових нагород – у категорії 2002-2003, 2005 та ЮХЛ. Загалом харків’яни здобули 75 балів, що на три бали краще за минулорічний результат ДЮСШ «Крижинка».

При цьому другий рік поспіль школа-переможець рейтингу не здобула жодного комплекту золотих нагород. Щоправда, слід зауважити, що жодна із вітчизняних шкіл не здобула золоті нагороди у двох категоріях.

Другу сходинку посіли минулорічні переможці із ДЮСШ «Крижинка» (53 очка). Вихованці столичної школи були представлені у всіх вікових групах.

До п’ятірки найкращих увійшли також ДЮСШ із зимових видів спорту м. Дніпра (41 очко), школа «Галицьких Левів» (36 очок) та ДЮСШ ХК «Донбас» (35 очок).


Вас може зацікавити