СДЮСШОР-2 – головний тріумфатор 3 туру чемпіонату ЮХЛ

Харківське дербі, яким завершувався третій тур чемпіонату Юніорської хокейної ліги подарувало прихильникам хокею інтригуючий поєдинок. Точніше, інтрига у матчі трималася понад 50 хвилин.

За цей час команди встигли тричі обмінятися закинутими шайбами. При цьому підопічні Олексія Галкіна стабільно робили це першими. Але після 53-ї хвилини щось сталося із СДЮСШОР-1: команда почала провалюватись у захисті, а суперник своїми моментами скористався якнайкраще. В підсумку у рівному матчі друга команда чемпіонату здолала своїх опонентів з розгромним рахунком, за 4 з половиною хвилини відзначившись одразу шість разів!

Підопічні Валерія Пляшешника здобули в цьому турі максимум очок, чим покращили своє турнірне становище. Відставання команди СДЮСШОР-2 від столичної «Крижинки» наразі складає 6 очок. Тож вся боротьба за чемпіонство ще попереду.

СДЮСШОР-1 – СДЮСШОР-2 – 3:9 (2:2; 1:0; 0:7)

31 січня 2015 року. КЗ СДЮСШОР, 150 глядачів

Судді: А. Ходячих, А. Гладченко

СДЮСШОР-1: Даас (00:00 – 46:16 та 47:48 – 56:56), Юргель (46:16 – 47:48 та 56:56 – 60:00). Колесников – Савченко, Совгір – Щупко, Роєнко – Калиниченко, Сипко. Бездітко – Щербань – Каун, Перевера – Михальков – Шатєєв, Є. Галкін – Копилов – Качеджан, Малюшенко, М. Вязовов.

СДЮСШОР-2: Хмель (Аліфанов, 40:00). Гасимов – Макаренко, Гайко – Соловйов. Кузьменко – Свищев – Лубяной, Лісін – Алексанян-Петрович – Скребела, Матвієнко – Муртищев – Жарко.

Голи: 1:0. Є. Галкін (Роєнко, 5:56 – більш.), 1:1. Лубяной (Кузьменко, 6:41), 2:1. Щербань (10:31 – більш.), 2:2. Скребела (Гасимов, Алексанян-Петрович, 12:23), 3:2. Щербань (31:35), 3:3. Свищев (Алексанян-Петрович, Матвієнко, 45:08 – 5х3), 3:4. Матвієнко (Соловйов, 53:47 – більш.), 3:5. Скребела (Жарко, Соловйов, 54:28), 3:6. Свищев (56:25), 3:7. Жарко (Лісін, Свищев, 56:56), 3:8. Кузьменко (Лубяной, Матвієнко, 57:12), 3:9. Свищев (Скребела, Гайко, 58:17).

Штраф: 26 – 24