Розгром від «Крижинки» та харківське дербі

В стартовому поєдинку другого сезону Юніорської хокейної ліги чинний чемпіон «Крижинка» зустрічалась із «Соколом». Міжсезоння внесло серйозні зміни розстановку сил у вітчизняному хокеї, проте ці зміни, схоже, обійшли «Крижинку» стороною.

Номінальні господарі на рівних боролися із підопічними Юрія Павлова та Євгена Аліпова лише перші 10 хвилин матчу. За цей час «Соколу» зусиллями Ростислава Черниченка навіть вдалося відкрити рахунок. Але ще у першому періоді питання щодо переможця зустрічі було зняте. На гол «соколів» «Крижинка» швидко відповіла точними кидками Владислава Андрєєва та Артема Вербенка, а остаточно надломив господарів гол Івана Радецького у меншості.

В подальшому відкритим залишалося лише питання щодо підсумкового рахунку гри. Загалом же у воротах Максима Посвистака побувало 12 шайб, що аж ніяк не потішило старшого тренера молодіжної збірної команди України Ігоря Чібірєва, який протягом обох поєдинків уважно спостерігав за діями майбутніх підопічних.

«Сокіл» – «Крижинка» – 1:12 (1:5; 0:2; 0:5)

30 жовтня 2014 року, 15:00. «Льодова арена», м. Київ.

Судді: А. Сєврук, О. Батєзатов, О. Серебряков

Сокіл: Посвистак. Романенко, Лівенцев, Журавель, Хора, Порупа. Ровинець, Анастасьєв, Чобанян, Черненко, Єфімов, Черниченко, Маслов, Воробйов, Дмитренко, Люх.

Крижинка: Безорчук. Муль, Коваленко, Цуканов, Цибровський, Ліщинер, Борисов, Орлов, Вл. Андрєєв. Підгурський, Бобков, Вербенко, Бойков, Люльчук, Шапіро, Сподобаєв, Радецький, Ворона, Дворник, Гриценко, Резніченко.

Голи: 1:0. Черниченко (Єфімов, 1:14), 1:1. Вл. Андрєєв (Підгурський, Бойков, 5:23 – більш.), 1:2. Вербенко (Цибровський, 9:45), 1:3. Радецький (11:06 – менш.), 1:4. Сподобаєв (14:21), 1:5. Гриценко (Радецький, 15:07), 1:6. Вербенко (Борисов, 32:07), 1:7. Люльчук (Дворник, Шапіро, 37:35), 1:8. Резніченко (Сподобаєв, 44:00 – більш.), 1:9. Бойков (Борисов, 46:09), 1:10. Підгурський (Ворона, Гриценко, 50:10), 1:11. Підгурський (Бойков, 51:49), 1:12. Дворник (Шапіро, 52:14).

Штраф: 34 – 12

В другому матчі ігрового дня підопічні Валерія Пляшешника довели, що несподіваний успіх минулого сезону (команда, що тоді мала назву СДЮСШОР-1 пробилася до фіналу чемпіонату) не був випадковим.

Не зважаючи на результат першого періоду (1:0 на користь старших харків’ян), «червоно-білі» виглядали активніше та гостріше. Свою ігрову перевагу наймолодші учасники чемпіонату реалізували у другому періоді, а в третьому ігровому відрізку остаточно схилили шальки терезів на власну користь.

СДЮСШОР-2 – СДЮСШОР-1 – 4:1 (0:1;1:0; 3:0)

30 жовтня 2014 року, 17:15. «Льодова арена», м. Київ.

СДЮСШОР-2: Хмель. Лубяной, Жарко, Матвієнко, Гасимов, Макаренко, Кузьменко. Соловйов, Гайко, Скребела, Муртищев, Свищев, Лісін, Алексанян-Петрович.

СДЮСШОР-1: Чистохін. Євгеньєв, Юргель, Савченко, Колесніков, Шатєєв. Михальков, Каун, Роєнко, Совгір, Малюшенко, Щербань, Бездітко, Качеджан, Перевера.

Голи: 0:1. Перевера (Євгеньєв, Малюшенко, 6:10 – більш.), 1:1. Лісін (Гайко, 34:24), 2:1. Матвієнко (43:24), 3:1. Макаренко (Лісін, 51:48 – більш.), 4:1. Свищев (Соловйов, 59:02 – менш.).

Штраф: 6 – 12