Розгром від «Кременчука» та впевнені перемоги «Дніпра» і «Донбасу»

В рамках сьомого туру Української хокейної ліги «Дніпро» обіграв МХК «Динамо», «Креременчук» в Києві розгромив «Крижаних Вовків», а «Донбас», двічі поступаючись, здолав «Білий Барс»

МХК «Динамо» – «Дніпро» 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)

Тур в Харкові своєю зустріччю відкрили МХК «Динамо» і лідер турнірної таблиці «Дніпро». Херсонці відразу заволоділи ігровою перевагою і двічі пробили Тимура Мамедова, що багато в чому і зумовило результат зустрічі.

Тільки в другій двадцятихвилинці харків’яни почали кусатися і змогли відкрити рахунок для своєї команди, але різниця в рахунку була недосяжна для харківського клубу і «Дніпро» відвіз з Харкова чергові три очки.

 


«Крижані Вовки» – «Кременчук» 1:9 (1:3, 0:2, 0:4)

Матч в Києві видався не найвдалішим для «Крижаних Вовків», які знову зазнали розгромної поразки від кременчужан. Відмінною рисою «Вовків» є жорсткий характер і боротьба на кожному сантиметрі майданчика, але не вистачає ще підопічним Миколи Сидорова гольового везіння і завершення атак закинутими шайбами.

Тому, хоч кияни і кусалися по ходу всієї зустрічі, але кременчужани змогли зламати оборону противника і дев’ять разів відзначитися у воротах Микити Глотова.

Відзначимо, що в складі «городян» відразу четверо гравців відзначилися дублями – Іван Савченко, Микола Кисельов, Олексій Зайцев і Віктор Тютченко.


«Донбас» – «Білий Барс» 6:2 (1:2; 2:0; 3:0)

Хоч перша двадцятихвилинка і пройшла за переваги «Білого Барса», який двічі зміг вийти вперед, але рівно зі старту другого періоду ситуація перевернулася з ніг на голову. Донеччани повністю захопили ігрову перевагу і показали, що вони готові відіграти дві поразки поспіль.

Таким чином за решту 40 хвилин ігрового часу донецький клуб зміг ще п’ять разів відзначитися у воротах супротивника, натомість не пропустивши жодного гола і закріпившись на третьому рядку в турнірній таблиці.


Вас може зацікавити