Результативний реванш «АТЕКа»

Як і очікувалось, на два матчі укороченого складу харків’ян не вистачило. Якщо у першому періоді гості ще чинили гідний опір супернику, то в другому та особливо третьому періодах «АТЕК» домінував на майданчику.

«АТЕК» – «Витязь» – 8:3 (4:3; 1:0; 3:0)

15 березня 2015 року, 18:45. Арена «АТЕК», 300 глядачів

Судді: М. Урда, А. Корепанов, А. Кузьмінський

АТЕК: Люльчук (О. Хонін, 12:14). Кривомаз – Благой, Дворецький – Д. Хонін, І. Романенко – Ровинець, Грицай. Бєга – Кіча – Бобкін, Янішевський – Курський – Супрун, Люлюк – Гаврилюк – Макоревич, Фроленко.

Витязь: Харитонов (Томашук, 40:29). Клокол – О. Романенко, Бабич – Белєвцов. Литвиненко – Свищев – Алексанян-Петрович, Ісаєнко – Лазаренко – Кобиков, Максименко, Щербань.

Голи: 1:0. Дворецький (Бєга, Кіча, 2:31), 1:1. Алексанян-Петрович (Свищев, Литвиненко, 2:56), 2:1. Дворецький (Супрун, Курський, 10:20), 2:2. Алексанян-Петрович (Свищев, Литвиненко, 11:49), 2:3. Литвиненко (Лазаренко, Харитонов, 12:44 – більш.), 3:3. Янішевський (Супрун, Курський, 18:06), 4:3. Курський (Бєга, Янішевський, 19:49), 5:3. Гаврилюк (Дворецький, Фроленко, 33:24), 6:3. Кривомаз (Бобкін, Бєга, 40:29), 7:3. Курський (Супрун, Янішевський, 50:57), 8:3. Супрун (Дворецький, Д. Хонін, 55:59).

Нереалізований штрафний кидок: Кобиков (56:27 – стійка)

Штраф: 18 – 12