Результати першого ігрового дня молодіжного чемпіонату

Старт домашнього чемпіонату світу виявився невдалим для молодіжної збірної України. Бажання підопічних Олега Ігнатьєва потішити рідних вболівальників зіграло злий жарт, до завершальної стадії їх атаки не доходили. А наприкінці першого періоду угорці відкрили рахунок. Вже на старті другої двадцятихвилинки українці рахунок зрівняли. Денис Архипенко замкнув передачу Дмитра Даниленко. Та вже в наступній атаці угорці знову вийшли вперед. До завершення другого періоду Артур Оганджанян пропустив ще двічі. А у фіналі матчу на табло світилися незаповітні 1:5.

Як і торік, українці з поразки починають домашній чемпіонат, але нагадаємо, що у 2018 саме збірна України зрештою здобула золото.

Шайби: 0:1 – Коватс (Хорват), 19:19. 1:1 – Архипенко (Даниленко), 22:05. 1:2 – Немет (Ретфалві), 22:43. 1:3 – Вертеш (Дезсі), 32:08. 1:4 – Амбрус, 33:57. 1:5 – Дезсі (Петер, Вертеш), 55:13.

Склад команди: Оганджанян (Гурко); Кругляков – Чолач, Ратушный – Матусевич, Васильев-Логач, Грицюк; Матейченко – Пересунько – Кривошапкин, Середницкий – Морозов – Даниленко, Сиротенко – Целогородцев – Архипенко, Садовиков – Абаджян – Панченко.

Напередодні, збірна команда Франції перемога Естонію з рахунком 6:1, а збірна Польщі безпощадно розправилася з італійською збірною.

Нагадаємо, що завтра у чемпіонаті вихідний, а нова хвиля поєдинків розпочнеться вже 14 грудня.

FAVORIT – Офіційний Генеральний Спонсор національної молодіжної збірної команди України.