Результати матчів дитячо-юнацьких змагань 22-24 листопада

Минулими вихідними відбулися чергові зустрічі в рамках чемпіонатів України з хокею серед вихованців ДЮСШ та спортивних клубів.

Чемпіонат U17 (1998-1999 р.н.)

«Сокіл» – «Ворони» – 20:0 та 11:0

У винесених матчах 3-го туру «Сокіл» легко розібрався з «Воронами». Для «воронів» ця пара матчів стала першою, в якій сумські хокеїсти не зуміли відзначитись.

Чемпіонат U15 (2000 р.н.)

«РВУФК-АТЕК» – СДЮСШОР – 9:10 Б та 11:2

У віковій категорії спортсменів 2000 року народження відбулися перенесені матчі першого туру між «РВУФК-АТЕК» та СДЮСШОР. Глядачі побачили два абсолютно різні матчі. У першому поєдинку підопічні Вадима Кірьяна контролювали хід подій на льоду і перед заключним періодом мали комфортну перевагу 8:2. Але в заключному ігровому відрізку Вадим Куликов та Олексій Сиротенко зробили майже неможливе: гру було переведено до серії кидків для визначення переможця. Єдиний точний кидок Єгора Винограда приніс харків’янам вольову перемогу.

У повторному матчі кияни, зробивши висновки із попередньої невдачі, шансів суперникам не залишили. Харків’ян морально надломив не реалізований у першому періоді штрафний кидок, а також кінцівка другого періоду, коли у воротах гостей протягом п’яти хвилин побувало 5 шайб.

Чемпіонат U14 (2001-2002 р.н.)

«Сокіл» – «Галицькі Леви» – 2:3 та 3:5

СДЮСШОР – «Піраньї» – 10:0 та 12:2

«Крижинка» – «Гладіатори» – 1:4 та 4:5

Центральним протистоянням усього уїк-енду були матчі фіналістів двох останніх чемпіонатів «Сокола» та «Галицьких Левів». В дуже обережному першому матчі більше пощастило ново яворівським хокеїстам, а ось у повторному поєдинку перевага команди Михайла Чіканцева була більш відчутною.

Несподівано легко 6 очок у протистоянні з «Піраньями» здобули харківські хокеїсти, а невдалий для київських команд тур доповнили дві поразки «Крижинки» від «Гладіаторів».

Всеукраїнські змагання з хокею U13 (2002-2003 р.н.)

ХК «Кременчук» – «Галицькі Леви» – 2:11 та 5:8

Єдиний поєдинок у віковій категорії юнаків 2002-2003 років народження відбувся у Кременчуці, де місцева команда не змогла поборотись за очки з більш досвідченими «Галицькими Левами».

Інші поєдинки 3-го туру відбудуться пізніше.

Чемпіонат U12 (2003 р.н.)

«Білий Барс» Бр. – «Патріот» – 0:13 та 0:14

«Донбас» – «Крижинка» – 3:0 та 4:1

«Придніпровськ» – «Білий Барс» БЦ – 18:1 та 23:0

Протистояння лідерів змагання завершилось на користь донеччан. А ось у решті поєдинків інтрига була відсутньою взагалі. Обидва «барси» з розгромним рахунком поступились «Патріоту» та «Придніпровську».

Таким чином, «Донбас» та «Придніпровськ» залишаються єдиними командами, які не втрачали очок у цій категорії.