Пішов з життя Володимир Трошихін…

Сьогодні вночі після тривалої хвороби пішов з життя багаторічний лікар київських «Сокола» та «Беркута», а також збірних команд України, кандидат медичних наук 71-річний Володимир Володимирович Трошихін.

Завдяки роботі Володимира Трошихіна, якого спортсмени та колеги завжди з повагою називали ВВ, українські хокеїсти підходили до вирішальних матчів здоровими та у хорошому функціональному стані. Унікальні наукові методики Володимира Трошихіна щодо відбору талановитих спортсменів застосовуються й сьогодні не лише у спорті і в роботі спецслужб. А про його почуття гумору та вміння передбачати результати матчів досі ходять легенди.

Загалом у системі українського хокею Володимир Володимирович працював з 1980 року, завоювавши із «Соколом» бронзові нагороди чемпіонату СРСР 1985 року, а з національною збірною командою України пройшов шлях від кваліфікації до Дивізіону С до зимових Олімпійських Ігор. Востаннє Володимир Володимирович працював у складі збірних команд України на молодіжному чемпіонаті світу 2010 року у французькому Межеві.

Колектив Федерації хокею України висловлює щирі співчуття рідним та близьким Володимира Трошихіна.

Прощання із Володимиром Володимировичем відбудеться 14 жовтня поблизу крематорію Байкового кладовища о 13:00.


Вас може зацікавити