Перемога ветеранської збірної України у першому матчі Різдвяного турніру

Сьогодні, 3 січня, у Мінську ветеранська збірна України матчем проти Швейцарії стартувала на Різдвяному турнірі на приз президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка.

Матч українці почали з закинутої шайби – ще в перші п’ять хвилин у воротах швейцарців відзначився Сергій Варламов. Однак вже через 3 хвилини команда Швейцарії прошила українського голкіпера і зрівняла рахунок на табло.
Знову вийти вперед українці змогли тільки на екваторі поєдинку, коли Сергій Климентьєв з синьої лінії пострілом результативно атакував воротаря суперника. А швейцарці, в свою чергу, як би не намагалися відігратися – ще раз пробити українського голкіпера їм так і не вдалося.

Третій період, як і два перших, українці почали по тому ж сценарію – на цей раз відзначився захисник Андрій Срюбко. А відрив до трьох шайб під кінець зустрічі збільшив Роман Сальников, встановивши остаточний рахунок у матчі.

Свій наступний матч українці зіграють вже завтра, 4 січня, проти команди з Фінляндії. Матч розпочнеться о 13:30.

Україна – Швейцарія 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)

Джерело: uhl.ua