«Пантери» – чемпіони України з хокею серед жінок!

Чемпіонат України з хокею серед жіночих команд в сезоні 2017-2018 років завершено! Переможцем змагання стали харківські «Пантери», які у фіналі перемогли «Королев Дніпра».

Звітний поєдинок команда Вадима Радченка розпочала дуже впевнено. Вже у першій масованій атаці Інна Вансович зуміла відкрити рахунок. А ще через дві хвилини Карина Євдокімова зробила рахунок 2:0. «Королеви Дніпра» почали втрачати контроль над ситуацією, що призвело до великої кількості вилучень. Таким перебігом подій не могли не скористатися харків’янки. Ще до першої перерви рахунок став 4:0, а Карина Євдокімова записала на свій рахунок хет-трик.

Щойно розпочалася друга 20-хвилинка, як Владислава Скащук «обікрала» Єлизавету Улькову і впевнено переграла голкіпера суперниць. За рахунку 0:5 Олексій Короткий зважився на заміну голкіпера і це дещо мобілізувало його підопічних. «Королеви» перехопили ініціативу й змусили понервувати «пантер». Олена Ткачук ще у другому періоді одну шайбу відіграла. А в дебюті третього ігрового відрізку Ткачук допомогла відзначитись Інні Русак.

«Пантери» вчасно зреагували на ситуацію на льоду й підвищили темп. Дуже активно заключні хвилини провела Діана Ковтун, яка встигла відзначитись двічі. Шайба Валерії Манчак за півтори хвилини до фінальної сирени вже нічого не змінила.

У підсумку – 7:3 – «Пантери» вперше у своїй історії здобувають «золото» чемпіонату України. «Королеви Дніпра» цього сезону змушені задовольнятися лише срібними нагородами.

«Пантери» – «Королеви Дніпра» – 7:3 (4:0; 1:1; 2:2)

11 березня 2018 року, 14:45. Льодова арена (м. Київ)

Судді: О. Батєзатов, І. Хохлов

Пантери: Аббасова. Макаренко – О. Вансович, Дунь – Тарасова, Кузьменко. І. Вансович – Слащова – Скащук, Ієвлєва – Євдокімова – Ковтун.

Королеви Дніпра: М. Лисенко (Онищенко, 20:52). Лаломова, Улькова, Талдикіна, Євтєхова. Т. Ткаченко, Андрух, Кривоніщенко, Ткачук, Манчак, Русак.

Голи: 1:0. І. Вансович (Ковтун, 2:22), 2:0. Євдокімова (Ієвлєва, 4:31), 3:0. Євдокімова (І. Вансович, 11:20), 4:0. Євдокімова (О. Вансович, 16:27 – 5х3), 5:0. Скащук (20:23 – менш.), 5:1. Ткачук (Талдикіна, 25:17), 5:2. Русак (Манчак, Ткачук, 47:40), 6:2. Ковтун (Скащук, Макаренко, 50:18), 7:2. Ковтун (Євдокімова, Кузьменко, 51:28), 7:3. Манчак (58:38 – менш.).

Кидки: 24 (9+9+6) – 26 (4+12+10)