Олена Ткачук та Тетяна Ткаченко не братимуть участь в НТЗ жіночої збірної

Нападник жіночої збірної України Олена Ткачук, яка нинішній сезон проводить у Туреччині, не братиме участь в навчально-тренувальному зборі української команди у Естонії. Також до Прибалтики через хворобу не поїде Тетяна Ткаченко.

«На зборі в Когтла-Ярве будуть задіяні 18 польових гравчинь та два воротарі, – каже головний тренер жіночої збірної України Євген Аліпов. – Думаю, це оптимальна кількість хокеїсток для цього збору: чотири трійки нападу та три пари захисників».

Нагадаємо, що в рамках збору українки також візьмуть участь у міжнародному турнірі: 9 лютого наші дівчата зіграють проти господарів зі збірної Естонії (київський час – 18.30), а 10 числа – зі збірною Литви (15.00).

Склад жіночої збірної України

Воротарі: Вікторія Ткаченко («Мартін», Словаччина), Анна Харківська (L&L, Латвія).

Оборонці: Софія Гутор, Домініка Лопатіна, Дарина Рожок (всі – «Михайловце», Словаччина), Тетяна Кириченко («Пантери»), Марина Криворучко (Німеччина), Олександра Машкіна («Амбрі-Піотта», Швейцарія), Ірина Ратушна (L&L, Латвія).

Нападники: Елізабет Аліпова, Елен Аліпова, Поліна Телегіна, Дар’я Цимиренко (всі – «Амбрі-Піотта», Швейцарія), Юлія Добровольська («Україночка»), Христина Дрофа («Курбадс», Латвія), Варвара Ізмайлова («Інгольдштад», Німеччина), Ганна Лесь (Німеччина), Ангеліна Майфельд («ACS Fox Hockey», Румунія), Антоніна Роганова («Аоста Гладіаторс», Італія), Вікторія Ценова («Пантери»).

Нагадаємо, що суперниками збірної України на ЧС-2023 у дивізіоні 3А (Брашов, 3-9 квітня) будуть команди Литви, Румунії, Естонії, Гонконгу та Болгарії.

Вас може зацікавити