Олег Тимченко: досягти результату можна лише за рахунок командної гри

Сьогодні юніорська збірна команда України з хокею розпочала заключний етап підготовки до чемпіонату світу, який з 14 по 20 квітня 2019 року відбудеться у французькому Греноблі.

Перед від’їздом команди до Броварів, де й відбудеться збір, ми поспілкувались зі старшим тренером української команди Олегом Тимченком.

Сьогодні розпочинається заключний навчально-тренувальний збір. В якому форматі команда буде проводити цей етап підготовки?

– Перші три дні ми будемо тренуватися по групах: вранці одна група буде працювати на льоду, інша – на землі, потім групи міняються місцями. А ввечері будемо проводити спільні заняття на льоду. Перші три дні будемо робити акцент на фізичну підготовку, а далі більше будемо займатися тактикою.

На що будете робити акцент під час ранкових та вечірніх занять?

– Перше заняття – це фізика. Друге – це тактичне заняття: розташування гравців, гра в обороні, проходження нейтральної зони, перехід із оборони в атаку, робота в зоні суперника, повернення в оборону тощо. Якщо команда буде добре готова функціонально, то і тренерське завдання на гру гравці зможуть виконати.

Суперники у нашої команди на чемпіонаті світу серйозні. Чи почали ви вивчати гру опонентів, чи залишите це на кінець зборів?

– Звичайно, що я вже вивчив їх гру. Це країни, національні збірні яких переважно грають у топ-дивізіоні. Розвиток хокею у цих країнах йде високими темпами. Тому кожен матч буде викликом для нашої команди. Добре, що мої підопічні мають можливість себе проявити на фоні таких суперників і продемонструвати, що вони можуть на сьогоднішній день.

За рахунок яких якостей наша команда може досягати результату у матчах чемпіонату світу?

– Виключно з рахунок командної гри та виконання тренерського завдання на матч.


Вас може зацікавити