Олег Ігнатьєв: «Принцип відбору один – спортивний!»

Олег Ігнатьєв, старший тренер молодіжної збірної команди України, про підготовку до чемпіонату та формування складу команди.

Як проходить підготовка до чемпіонату?

Все йде за планом. Завдяки турніру, який було проведено у листопаді ми визначили чотирнадцять кандидатів, яких запрошуємо на другий навчально-тренувальний збір. Ще додаємо хлопців, які прилетять з Канади та Америки.

2 грудня усі збираємося. Хочеться подивитися на емоційну та фізичну підготовку кожного з них. Окремо зверну увагу на швидкісно-силову витривалість. Змагання швидкоплинні – лише п’ять днів. І саме ці фактори стануть одними з ключових у відборі гравців. Саме їх перевірці буде присвячено початок зборів. Також надзвичайно важливо перевірити мислення спортсменів на льоду, побачити їх розуміння гри. На мою думку, цей критерій найважливіший. Згодом проведемо аналіз усіх показників і визначимо тих, хто випадає.

Я хотів би, щоб всі хокеїсти прибули на збір в один день, адже, я повторюся, саме з 2 по 4 будемо перевіряти їх фізичних та емоційний стан. Решта часу буде присвячена гуртуванню, відпрацюванню теоретичних  та практичних тактичних моментів. Проте, створення дружнього колективу, одного цілого – це завдання номер один. Усі хлопці «горять» і прагнуть продемонстрували свою найкращу гру.

Таким є план підготовки.

Чи підтримуєте зв’язок з гравцями, які грають за океаном? Ніхто з них не відмовився зіграти за збірну?

Ще влітку я спілкувався з ними і вони мене переконали, що у них є бажання грати і відповідний позитивний настрій. Зараз вони знаходяться у гарному фізичному стані – здорові, без травм. Хоч і залишається ще декілька матчів до міжнародної паузи, але ми надіємося на краще.

Як плануєте відбирати гравців? Адже переглянувши список кандидатів, можна впевнено сказати, що конкуренція буде на високому рівні.

На турнірі 4-ох націй ми подивилися на хлопців, які грають у найближчому зарубіжжі та у національному чемпіонаті. Будемо проводити паралелі з хокеїстами, які прилетять. Той, хто буде краще виглядати, хто буде більш підготований, той і потрапить до числа двадцяти двох. Принцип відбору один – спортивний. Хто показує найкращі результати, той і захищатиме честь держави!»


Вас може зацікавити