Національна збірна команда програє у першому матчі турніру Turkish Airlines Baltic Cup

Сьогодні на арені «Тондіраба» в Таллінні національна збірна команда України поступилася в овертаймі збірній команді Литви. Це був перший матч головної команди нашої країни на турнірі Turkish Airlines Baltic Challenge Cup.

Ще на першій хвилині матчу суперникам вдалося відкрити рахунок. Шайбу на свій рахунок записав нападник литовців Едгарас Проценко.

Українці не збиралися здаватися і на 12 хвилині Юрій Сильницький зрівняв рахунок. Перший період закінчився нічиєю – 1:1.

І у другому, і у третьому періодах командам не вдалося змінити рахунок на табло. Переможця було визначено у додатковий час. Еміліус Кракаускас вирішив долю поєдинку, пробивши точним кидком воротаря України Олега Петрова.

Литва – Україна – 2:1 ОТ (1:1, 0:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – Проценко (Калейніковас), 00:23. 1:1 – Сильницький (Ромащенко, Луговий), 12:34. 2:1 – Кракаускас, 64:01.

Склад команди України: Петров (Дьяченко). Алексюк,  Боєвих, Григор’єв, Петрухно, Романенко, Сильницький, Таран, Каращук. Бабинець, Буценко, Гриценко, Куцевич, Луговий, Лялька, Мазур, Жовнір, Ромащенко, Савченко, Ворона, Янишевський.

FAVBET – Титульний Спонсор національної збірної команди України.